Helas Brno – Interobal Plzeň 1:2 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Česká Lípa 1:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Svarog Teplice 5:3 (kon.)
Olympik Mělník – Chrudim 3:5 (kon.) | Třinec – Sparta 3:8 (kon.)
SK Olympik Mělník
3:5 (1:3)
FK Chrudim
Pátek 06.10.2017, 20:00 • SH Gymnázium Jana Palacha Mělník • 1. Futsal liga • 5. kolo

Byli jsme svědky překrásného futsalové utkání 1. Futsalové ligy. Nováček z Mělníka byl Chrudimi vyrovnaným soupeřem po celý zápas, nakonec ale v posledních dvou minutách ztratili naději na bodový zisk.
    Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji krásný zbytek pátečního večera. (21:46:00)

40
    Chrudim právě vstřelila branku!

Do prázdné brány se trefuje MAX.
    Asistence: Lytvynenko

40
    Koudelka byl zasažen do hlavy Surmajem, nyní je ošetřován.

39

ROMANU MAREŠOVI se podařilo propálit Soumara na zadní tyč.

38
    Pavel Drozd se zjevil před Soumarem, ale vystřelil nad.

38
    Chrudim hrají powerplay.

37
    Drozd se pokusil vystřelit z velké dálky, střela šla hodně mimo.

37
    V posledních dvou minutách se toho moc neděje, míč si obě strany neustále střídají a nedokážou si vytvořit jakoukoliv šanci.

35
    Felipe tvrdě vypálil ze střední vzdálenosti, ale pouze doprostřed branky, kde byl připravený skvěle chytající Soumar

34
    Oddechový čas pro domácí.

34
    Drozdovu střelu vyrazil Soumar na břevno, od břevna se odrazil do autu.

33
    Obrovská šance Olympiku! Sváta utekl všem a Lytvynenka napálil do hlavy, míč obloučkem ještě spadl na břevnu a poté za bránu.

31
    Z volného kopu našel Koudelku, ale jeho střela šla hodně mimo.

31
    Olympik si připisuje 5. akumulovaný faul.

A.S.

Branky: 19. Sváta (Gabčo), 27. Gabčo, 27. Buzek (Gabčo) – 4. Max, 8. Felipe (Rešetár), 20. R. (M.), 39. Mareš (Koudelka), 40. Max (Lytvynenko)

Karty:   15. Gabčo (MEL), 22. Babovák (MEL), 23. Malák (MEL) – 14. Koudelka (CHR)

SK Olympik Mělník: Soumar (Rusak) – Prieložný, Malák, Prejsa, Sváta (K), Gabčo , Babovák, Němec, Koubek, Stýblo, Buzek, Surmaj, Mažári
    FK Chrudim: Lytvynenko (Žďánský) – Felipe, Hrubý, Mareš M., Mareš R., Max, Koudelka, Drozd P., Drozd D., Doša, Sorokin, Rešetár (K), Rodek

Rozhodčí: Henych, Melničuk, Štěřík