Japonsko
2:1 (0:0)
Nový Zéland
Pátek 06.10.2017, 12:20Mezinárodní přípravné zápasy

Japonský celek, který má jistotu postupu do šampionát do Ruska, vyhrává tento zápas 2:1. Naopak Nový Zéland bude hrát ještě baráž proti pátému týmu Jihoamerické skupiny. (14:49:25)
    Japonsko vyhrálo.

90+3

90+3
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Jamaguchi, přichází Endo.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Nový Zéland mohl vyrovat, ale Winston Reid trefil z výborné pozice trefil jen domácího brankáře.
    87. Shu KARATA - 2:1

87
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Střídající hráč dává gól a Japonsko se v samotném závěru zápasu dostává do vedení. Hlavičkou překonal brankáře Zélandu SHU KARATA.

86
    Hostující kouč dává jasné pokyny svému týmu. Co nejvíce bránit a pokusit se udržet remízový stav.

84
    Finální fáze druhého poločasu se blíží. Zatím stále platí nerozhodný stav, což je velká zásluha brankáře Marinovice. Nový Zéland má opravdu dobrého gólmana, podává stabilně dobré výkony. Což se pro tým dobrý zpráva vzhledem k baráži o postup na MS.

82
    Střídání v týmu Nový Zéland: ze hřiště odchází McGlinchey, přichází Toiloma.
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Ideguchi, přichází Kurata.

81
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.

80
    Deset minut hry zbývá do konce druhého poločasu, Nový Zéland se pokouší vstřelit vedoucí branku, ale Japonsko má více ze hry.

79
    Zdejší hlasatel právě oznámil informaci s počtem diváků. Dnešní utkání sleduje 38 461 platících diváků.

78
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kubo, přichází Asano.

77
    Japonsko se dostalo do další výborné střelecké pozice. Nagotoma tvrdě vypálil. Hostující brankář kryje další pokus. Nový Zéland se na svého gólmana může spolehnout.