Rusko – Rakousko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Kazachstán 2:2 (kon.)
Nizozemsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:2 (kon.)
Švýcarsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 6:1 (kon.) | Belgie – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Skotsko 3:1 (kon.)
Polsko
3:3 (1:1)
Finsko
Pátek 06.10.2017, 18:00 • Widzewa, Lodz • Kvalifikace ME U21 • Skupina 3

To je ode mě vše, na shledanou. (20:00:38)

Příští úterý Polsko odehraje další kvalifikační utkání a tentokrát změří své síly s celkem z Litvy. Finsko se utká o další body, v severském derby, s Dánskem.

Tak tohle byl vskutku pěkný druhý poločas a celkově vzato celý zápas. Polsko bylo lepším mužstvem, avšak jejich soupeř využil své šance na maximum a proto zaslouženě bere bod z tohoto střetnutí. Pro Polsko určitě ztráta, neboť poté co otočili stav z 1:2 na 3:2 ve svůj prospěch již nejspíše věřili že jsou na dobré cestě ke třem bodům. Avšak tuto radost jim překazil Jensen, který dával vyrovnávací branku Finů na 3:3.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 9:18.

90+2

90+2
    Ještě jedná střela domácích, ale Uusitalo chytá a to bude nejspíše všechno z dnešního zápasu.

90+2
    Rohový kop Polska nekončí vytouženou čtvrtou brankou.

90
    Nastavují se ještě dvě minuty.

89
    Centrovaný míč dolétl ke zdi, od které se odráží pryč.

88
    Standardní situace pro Finsko...

88
    Autové vhazování domácích, následně došlo ke střele, kterou Uusitalo vyráží do pokutového území a následná střela Tomczyka šla hodně vysoko nad branku.

86
    Hraje se na polovině hřiště, odkud zatím brankářům žádné nebezpečí nehrozí.

85
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Soisalo, přichází Savolainen.

84
    Ke konci zápasu má utkání náboj a zejména na domácích jde vidět, že chtějí tento zápas dotáhnout do vítězného konce.

82
    Po rohovém kopu se toho moc nestalo, ale následně měli Poláci další příležitost, ale stále na ukazateli svítí remízový stav. Nutno říct, že Finové se výrazně zlepšili ve druhém poločase, určitě jim k tomu pomohly dané branky.

81
    Tomczyk se snažil odcentrovat z levé strany ,ale obránce mu to nedovolil a je z toho jen rohový kop.

78
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Kapustka, přichází Swiderski.
    76. Fredrik JENSEN - 3:3

76
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je panečku druhý poločas! Finsko zahrávalo rohový kop, centrovaný míč jeden z hráčů hlavičkou prodloužil na zadní tyč a odtud již neměl mnoho práce FREDRIK JENSEN, který doklepl míč do prázdné branky.

Adam Dořák

Branky: 7. Kownacki, 69. Tomczyk, 71. Kownacki (pen.) – 8. Dahlström, 61. Kairinen, 76. Jensen

Karty:   28. Ala-Myllymäki (FIN)

Polsko: Dragowski – Wieteska, Bednarek, Bochniewicz – Żurkowski, Piotrowski – Gumny, Stolarski – Kapustka, Szymański – Kownacki (C)
    Náhradníci: Grabara – Rasak, Swiderski, Tomczyk, Zawada, Kopacz, Michalek

Finsko: Uusitalo – Pirttijoki, R. Jensen (C) – Ala-Myllymäki, Hämäläinen – Dahlström, F. Jensen – Soisalo, Kairinen, Hostikka – Källman
    Náhradníci: Keto – Nurmela, Väisänen, Karjalainen, Savolainen, Malolo, Kuningas

Rozhodčí: Nenad Djokić (SRB) – Nemanja Petrović (SRB), Matija Olajos Nadj (SRB)