Rusko – Rakousko 1:0 (kon.) | S. Makedonie – Srbsko 0:2 (kon.) | Bulharsko – Kazachstán 2:2 (kon.)
Nizozemsko – Lotyšsko 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 3:3 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:2 (kon.)
Švýcarsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Německo – Ázerbájdžán 6:1 (kon.) | Belgie – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Skotsko 3:1 (kon.)
Anglie
3:1 (1:0)
Skotsko
Pátek 06.10.2017, 20:45 • Riverside - Middlesbrough • Kvalifikace ME U21 • Skupina 4

To je ode mě vše, na shledanou. (22:38:27)

Příští týden v úterý se Anglie utká s Andorrou, kde se dá předpokládat jednoznačné vítězství. Skotsko bude hrát s Lotyšskem a zde je to hodně otevřené, jelikož Skotové budou hrát na jejich hřišti. Onlajny budou samozřejmě i u těchto zápasů, tak nezapomeňte sledovat.

Skotsko dnes na svého soupeře zkrátka nemělo. I ve druhém poločase byla Anglie jednoznačně lepším týmem. Přidala druhou branku z penalty. Následně se však Skotům podařilo z ojedinělé akce snížit a v tento moment snad měla chvíli Anglie strach o výsledek. Nicméně následná branka o minutu později ambice Skotu opět zmrazila. Pak už si domácí výsledek hlídali až do konce zápasu.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:12.

90+3

90+3
    Skotsko kombinuje a vlastní polovině, což Anglii stačí.

90+2
    Anglie již vyhlíží konec zápasu...míč se nachází na polovině hřiště.

90+1
    Rohový kop Anglie nepřináší nic a rozhodčí nastavuje ještě tři minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby a o vítězi dnešního utkání nemůže být již pochyb.

88
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Abraham, přichází Harrison.

87
    ...ten sám o sobě nepřinesl nic. Ale následný centr před branku již byl nebezpečný a Fulton se musel ukázat s reflexivním zákrokem. Moc nechybělo, aby šli Angličané do vedení 4:1!

87
    Arnold se zhostí rozehrávky rohového kopu...

86
    Dokáže se Skotsko dostat do nějakého závěrečného náporu? Osobně se domnívám, že nikoliv, neboť jejich hra za celý zápas neukazuje, že by měli dnes dosáhnout na nějaké body.

84
    Anglie se dostávala do dalšího útoku, ale byli zastaveni ofsajdem.

83
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Solanke, přichází Lookman.

82
    Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Mallan, přichází Docherty.

81
    Skotsko v šanci, ale hlavičku doprostřed branky jistí Gunn.
    79. Dominic SOLANKE - 3:1

79
    Anglie právě vstřelila branku!
    Abraham dostal dobrou přihrávku za obranu, pohlídal si šikovně ofsajdovou hranici a již běžel sám na branku. Vedle něj dobíhal jeho spoluhráč a Abraham se zachoval jako gentleman a před brankářem Fultonem na jistotu přihrál a DOMINIC SOLANKE již neměl vůbec problém zakončit míč do branky.

Adam Dořák

Branky: 14. Onomah, 50. Abraham (pen.), 79. Solanke – 78. Cadden

Anglie: Gunn – Walker – Peters, Fry, Gomez (C), Alexander-Arnold – Cook, Onomah, Solanke – Gray, Lewin, Abraham
    Náhradníci: Woodman – Kenny, Lookman, Dowell, Davies, Tomori, Harrison

Skotsko: Fulton – Smith, Souttar, McKenna, Taylor – Cadden, Campbell, Mallan – Thomas, Burke (C), Morgan.
    Náhradníci: Ruddy – Kerr, Williamson, Docherty, McCrorie, McBurnie

Rozhodčí: Juan Martinez Munuera (ESP) – Raúl Cabanero (ESP), César Manuel Noval Font (ESP)

Diváci: 20 126