Brno – Vítkovice 1:2 (kon.) | BW Linz – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:2 (1:1)
MFK Vítkovice
Pátek 06.10.2017, 10:30 • Městský fotbalový stadion Srbská, Brno • Přípravný zápas

Ode mě je to pro dnešní utkání vše, loučím se s vámi a přeji pěkný zbytek dne. (12:23:30)

Utkání je u konce. Druhý poločas pro diváky příliš záživný nebyl, přesto jsme se na Srbské dočkali ještě jedné branky. V poslední minutě zápasu rozhodl o vítězství Vítkovic Vladimír Mišinský.

90

90
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté v poslední minutě hry nejspíš rozhodují zápas. K exekuci přímého kopu se postavil VLADIMÍR MIŠINSKÝ, který povedenou umístěnou ranou dokončil obrat ve skóre.

89
    Zajímavá šance pro hostující tým. Gáč byl těsně za hranicí šestnáctky pozdě v souboji s aktivním Twardzikem, kterého poslal k zemi a je z toho přímý kop z velice zajímavé pozice.

87
    Standardní situaci si vyzkouší i domácí Zbrojovka, ostrým zákrokem se provinil Martin Motyčka.

86
    Urbančok zachytil ve středu pole nepřesnou Halouskovu rozehrávku, přečíslení Vítkovic však vyřešil špatnou zpětnou přihrávkou Aboubakar.

85
    Urbančok našel na zadní tyči volného Mišinského, ten si však nepohlídal ofsajdové postavení.

85
    Zbrojovka se ubránila, ale jen na chvíli. Po dalším nedovoleném zákroku si totiž Dominik Urbančok přímý kop zopakuje.

84
    Na útočné polovině byl faulován Urbančok, hosté budou zahrávat standardní situaci.

82
    Na druhé straně se k hlavičce dostal Francis Kone, jeho hlavička však skončila těsně vedle Nemravovy brány.

81
    Vítkovice jsou i v závěru zápasu mírně aktivnější. Tentokrát jejich akci zastavil útočný faul Pavelky, který stáhl k zemi Vraštila.

78
    Do vápna domácích se z levé strany dostal Twardzik, jenž si zasekl míč a po souboji s Vraštilem upadl k zemi. Sudí Marek i přes protesty Vítkovických penaltu nenařídil, hosté budou zahrávat pouze rohový kop.

76
    Po delší době zahrozilo i Brno. Jablonský našel přízemním centrem Škodu, jehož střelu z první pohotově vyškrábl nad břevno Nemrava.

75
    Hosté jsou v posledních minutách lepším týmem. Nyní se dostal ke střele po pohledné kombinaci Pavelka, jeho projektil však proletěl nad Halouskovu bránu.

73
    A další šance hostů! Domácí při bránění rohového kopu na zadní tyči neuhlídali Kotouče, který v dobré pozici minul bránu.

72
    Tentokrát přece jen zahrozili hosté! Mišinského ránu z dálky vyrazil Halouska před sebe a domácí měli co dělat, aby míč odvrátili míč před dobíhajícím Aboubakarem.

69
    Brno vybojovalo rohový kop, z toho ale výrazněji nezahrozilo a na první šanci ve druhém poločase tak stále čekáme.