Zlínsko – Petřkovice 2:1 (kon.) | Prostějov – Hodonín 1:0 (kon.) | Hlučín – Vyškov 4:0 (kon.)
HFK Olomouc – Kroměříž 1:2 (kon.) | Rýmařov – Val. Meziříčí 2:4 (kon.) | Hulín – Uh. Brod 2:0 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
2:4 (0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 07.10.2017, 15:00 • Stadion SK Jiskra Rýmařov • Moravskoslezská fotbalová liga • 10. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (16:59:50)

Ve druhém poločase jsme viděli hned pět gólů. Do druhé půle domácí vlétli ihned od začátku, ale v 72. minutě dál gól Oldřich Byrtus, ovšem o dvě minuty později se prosadil Jakub Harazin a bylo to opět o gól. Jenomže o dalších pět minut později vrátil dvougólové vedení na stranu Valašského Meziříčí Martin Výmola. Čtyři minuty před koncem pojistil výhru Miroslav Gregáň. A i když minutu před koncem dál gól Daniel Dydowicz, tři body si odvezlo Valašské Meziříčí. Mohli jsme vidět taky plno žlutých karet, kdy na straně hostů jich padlo celkem čtyři a na straně domácích tři.

90
    89. DYDOWICZ - 2:4

89
    Rýmařov právě vstřelil branku!
    DANIEL DYDOWICZ si vzal na starost přímý kop a krásnou střelou snižuje skóre!

88
    Kováč se řítil dopředu, ale byl zfaulovaná a domácí budou mít přímý kop ze slibné pozice.

86
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! To už vypadá na debakl. MIROSLAV GREGÁŇ dostal nádhernou přihrávku před bránu a střelou k pravé tyči posílá svůj tým do vedení 4:1!

84
    Hosté kombinují na půli domácích.

83
    Hosté se třetím vstřeleným gólem dostali do herní pohody a dominují na hřišti.

82
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Bělíček.

81
    Dydowicz zabránil dalšímu protiútoku faulem a dostává žlutou kartu.
    79. VÝMOLA - 1:3

79
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! MARTIN VÝMOLA si obešel brankáře a dává gól do prázdné brány!

77
    Přímý kop hosté nevyužili a domácí mohou jít dopředu.

76
    Smékal zastavil nedovoleně protihráče a dostává žlutou kartu.
    74. HARAZIN - 1:2

74
    JAKUB HARAZIN dostal přihrávku na pravou stranu a krásně prostřelil brankáře!
    72. BYRTUS - 0:2

72
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! OLDŘICH BYRTUS dostal skvělou přihrávku do běhu a dává gól!

Michal Raška

Branky: 74. Harazin, 89. Dydowicz – 31. Gregáň, 72. Byrtus, 79. Výmola, 86. Gregáň

Karty:   32. Furik (RYM), 76. Smékal (RYM), 81. Dydowicz (RYM) – 29. Jurča (VAM), 30. Žilinský (VAM), 44. Drozd (VAM), 71. Gregáň (VAM)

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Němec, Tomeček, Harazin, Furik J. (C), Dydowicz, Furik M., Kocúr, Vajdik (66. Smékal), György, Hleba (42. Kováč)
    Náhradníci: Baroš – Furik D., Kopeček, Kováč, Smékal

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Drozd (45. Výmola), Malý (C), Kebísek, Šulák – Žilinský, Gebert, Byrtus – Vrána (82. Bělíček), Jurča, Gregáň
    Náhradníci: Repáň – Behan, Bělíček, Výmola

Rozhodčí: Luboš Drozdy – Petr Mayer, Jakub Galář