Slavia – K. Vary 4:2 (kon.) | Třinec – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Plzeň 4:1 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 2:6 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 8:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 2:4 (kon.)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Středočeši využili dvojnásobnou přesilovku a stvrdili své vítězství. Při skrumáži u brány překonal gólmana OSCAR FLYNN. Asistence: Jan Dvořák.

58:05
    A je rozhodnuto. Plzeň bude hrát ve třech. Menší trest za sekání dostal Petr Eret (PLM).

57:37
    Po nedovoleném bránění Michal Krofta dostal dvě minuty Marek Rubner (PLM). K tomu ještě osobní desetiminutový trest, který za něj odpyká Martin Červenka (PLM). Rubner odešel rovnou do kabiny. Hosté proti tomuto rozhodnutí samozřejmě rázně protestují, zdá se, že tímto je však jejich šance na získání bodů v Mladé Boleslavi mizivá.

55:14
    Západočeši jsou značně aktivní a bude se znovu vylučovat. František Uřidil (MBL) dostal menší trest za napadení.

54:44
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí obrana už na aktivní indiány nestačila a Michal Krofta nemohl "čarovat" donekonečna. Mezi kruhy se napřáhl aktivní MAREK RUBNER a zakončil do odkryté brány. Asistence: Jakub Vavřička, Filip Kokoška.

52:36
    Po velkém závaru u mladoboleslavské brány se zdálo, že hlavní sudí signalizuje gól, jenže se jednalo o vyloučení. Dvouminutový trest za napadení brankáře dostal Marek Rubner (PLM). Následně byla u brankáře domácích ještě zdravotní sestra, po chvíli však hra pokračuje i s Michalem Kroftou mezi třemi tyčemi.

52:10
    Zdá se, že už je definitivně rozhodnuto. U levé tyče se podařil po prudké střele JAN JINDRA. Asistence: Dušan Kerda, Zdeněk Křížek.

47:31
    Oddechový čas pro domácí.

47:31
    Dvouminutový trest za nedovolené bránění dostal Vlastimil Kačena (PLM). Mladá Boleslav bude hrát přesilovou hru.

46:56
    Sám na branku ujížděl Josef Roubal, ale zdá se, že mu není gól souzen. Perfektně jej totiž vychytal Michal Krofta.

45:33
    Současné vyloučení. Oba dva hráči za sekání. Jedná se o Jana Dvořáka (MBL) a Marka Rubnera (PLM). Domácím zůstává přesilová hra pět na čtyři.

44:01
    Za nedovolené bránění byl vykázán na dvě minuty Martin Červenka (PLM).

41:41
    Josef Roubal mohl konečně snížit. Ale puk po střele u levé tyče zamířil těsně mimo.

39:30
    Oscar Flynn ujížděl sám na bránu, jenže finální blafák a přehození brankářova betonu mu nevyšly.

34:25
    Dominik Pawliczek byl několik centimetrů od druhého gólu. Kristián Kolář však tak tak udržel kotouč mezi betony.

33:38
    Dvouminutový trest za sekání a osobní desetiminutový trest za nesportovní chování obdržel Jakub Pour (PLM). Menší trest za něj odpyká Martin Červenka (PLM).

32:40
    V gólové šanci byl Filip Kokoška, který tváří v tvář brankáři neuspěl. Michal Krofta předvedl pohotový zákrok.

27:35
    Jasná šance Plzně a zejména Filipa Kokošky. Jenže plzeňský útočník těsně nedostal puk do zčásti odkryté brány. Ten totiž zachytil na poslední chvíli Kroftův beton.

27:05
    Ačkoliv byla na začátku druhé třetiny lepší Plzeň, Středočeši se po vyhraném vhazování po několika přesných přihrávkách mohli radovat. Kristiána Koláře přehodil přesnou střelou DOMINIK PAWLICZEK. Asistence: Petr Maršoun, Matěj Tóth.

21:33
    Utkání sleduje 71 diváků.

13:25
    Za hákování byl na dvě minuty vyloučen Jakub Pour (PLM).

09:58
    Bruslařský klub těží z důrazu před brankou. Při skrumáži překonal gólmana PATRIK STRAKA. Asistence: Petr Foerster, Martin Nepokoj.

06:53
    Znovu vyloučení na straně domácích. Za podražení odjel na dvě minuty na trestnou lavici Oliver Šanko (MBL).

03:47
    První vyloučení zápasu. Jan Dvořák (MBL) dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Boleslavský hříšník tedy musí strávit dvě minuty na trestné lavici.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 10. Straka (Foerster, Nepokoj), 28. Pawliczek (Maršoun, Tóth), 53. Jindra (Kerda, Křížek), 60. Flynn (Dvořák) – 55. Rubner (Vavřička, Kokoška)

BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Uřidil, Chujac, Jirásek, Šanko, Horský, Nepokoj – Foerster, Kerda, Dvořák, Straka (A), Tóth, Grim, Krejčík, Flynn, Křížek, Jindra, Pawliczek, Maršoun
    HC Plzeň 1929: Kolář (Beran) – Kačena (A), Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel (A), Čechura – Reitspies, Hanzlík, Matiášek, Vavřička, Pour, Roubal, Kovařík, Kokoška, Červenka, Eret, Roubal (C), Rubner

Rozhodčí: Úlehla – Lučan, Roischel