Nymburk – Havlíčkův Brod 2:1 (1:0 po s.n.) | Opava – Nový Jičín 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Kopřivnice 8:2 (kon.)
Poruba 2011 – Šumperk 9:5 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 2:3 (kon.) | Klatovy – David Servis 6:5 (po pr.)
Žďár n/S – Tábor 2:4 (kon.) | Most – Bílina 4:3 (3:1 po s.n.) | Pelhřimov – Písek 2:5 (kon.)
Kobra – Děčín 7:4 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Řisuty 6:1 (kon.)
Letňany – Dvůr Králové n. L. 4:7 (kon.)
po s.n. (3:1)
HC Most
4:3 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0)
HC Draci Bílina
Sobota 07.10.2017, 17:30 • Zimní stadion, Slaný • 2. liga skupina Západ • 8. kolo

58:43
    Dokonce dvojnásobná přesilovka pro Most! Na trestnou lavici usedá Adam Lenart, který odpyká trest pro hráčskou lavici za nesportovní chování.

57:58
    Domácí dostávají šanci rozhodnout! Dvě minuty za držení obdržel Jakub Procházka.

51:28
    Právě Milan Böhm je vyloučen za hákování. Přesilovka pro Most.

47:19
    Přesilovka pro změnu pro mostecký tým. Dvě minuty za podražení dostal Antonín Fryč.

45:06
    Vyloučení v týmu HC Most (Marcel Hlaváček – 2 min., držení protihráče).

43:21
    Dvě minuty za držení dostává Daniel Hora. Přesilovka pro Draky.

34:47
    Další vyloučení na straně Bíliny. Adam Lenard obdržel dvě minuty za nesportovní chování. Hostům se tohle rozhodnutí sudího Jaroše vůbec nelíbilo.

31:14
    Tentokrát bude hrát přesilovku Most. Jakub Procházka – dvě minuty, hákování.

28:34
    Právě Radek Fojt je vyloučen za nedovolené bránění. Přesilovka pro Draky.

23:08
    Vyloučení v týmu HC Most (Karel Šefl – 2 min., krosček).

18:52
    Domácí si zahrají přesilovku. Vyloučen je Patrik Zicho za podražení.

02:32
    Vylučuje se na druhé straně. Dvě minuty za držení obdržel Jakub Procházka.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 23. Kellerstein (Macháček), 37. Hlaváček (Hora), 49. Rod (Alinč, Kubinčák), rozh. náj. Kellerstein – 26. Procházka, 34. Zicho (Böhm, Jirkovský), 45. Procházka (Komínek)