Liberec – Královské Vinohrady 6:4 (kon.) | Vítkovice – Jičín 15:3 (kon.) | Tatran – Bohemians 5:6 (po pr.)
Olomouc – Ostrava 5:12 (kon.)
Crazy girls FBC Liberec
6:4 (0:2, 3:0, 3:2)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 07.10.2017, 15:00 • SH ZŠ Dobiášova Liberec • ČEZ Extraliga žen • 6. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit u dalších zápasů. S pozdravem Adéla Bernatová. (16:50:29)

Dnešní zápas byl opravdu napínavý. Síly byly dost vyrovnané. V první třetině měla co dělat obrana obou týmů. Druhá třetina byla taktéž vyrovnaná, hosté měli v dnešním zápase rychlé tempo, ale i tak nestačily na domácí tým Crazy girls FBC Liberec, které vyhrály v poměru 6:4.

Nejlepší hráči dnešního utkání:
    Domácí – Pekárková Nikol
    Hosté – Lingová Michaela

59:54
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NIKOL PEKÁRKOVÁ. Asistence: Michaela Mlejnková.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:24
    Brankářka domácích předvádí skvělý výkon.

57:04
    Šádková, která získala míček pálí na brankářku, ta však střelu úspěšně chytá.

56:14
    Honzová zpracovala nahrávku a svojí střelou zasahuje tělo brankářky.

55:08
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je ANETA TVRZNÍKOVÁ. Asistence: Petra Honzová.

54:43
    Hosté se usazují na polovině hřiště domácích.

54:39
    Oddechový čas pro hosty.

53:59
    Liberecké ženy si obsazují polovinu hřiště hostů.

53:01
    Tvrzníková využila nahrávky a střelila na bránu domácích. Střelou zasahuje tělo brankářky.

52:18
    Pekárková svojí střelou zasahuje nohu hráčky hostů.

51:18
    Kabeláková předvádí pěknou ránu na branku. Míček proletěl těsně kolem branky.

50:26
    Rumlová pálí z poloviny hřiště na bránu soupeře. Bránu však minula.

49:24

48:46
    Vinohrady nenechají libereckou obranu odpočívat.

Adéla Bernatová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Leierová (M. Mlejnková), 25. Tomanová (Leierová), 39. Rumlová (Pekárková), 48. M. Mlejnková (Leierová), 50. Pekárková (M. Mlejnková), 60. Pekárková (M. Mlejnková) – 16. Lingová (Zelníčková), 20. Lingová (Zelníčková), 41. Lingová (Vejvodová), 56. Tvrzníková (Honzová)

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Ljachová, Kabeláková – Dostalíková, Leierová, Bartůšková – Rumlová, Pekárková, Kronychová – Horáková, Tomanová, M. Mlejnková – Pokorná, Šamaninová.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková (Vyrobíková) – Sladkovská, Trunečková, Vejvodová – Tvrzníková, Žižková, Honzová – Lingová, Bursová, A. Kutnarová – Zelníčková, Kylarová, Šádková – Vavřinová, Dobisíková.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt