Sobota 07.10.2017, 12:00 • Vroutek • 1.A třída sk. B ÚKFS • 7. kolo

To už je z mé strany vše. Užijte si sobotu! (14:01:24)

Statistiky:
    Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 14:11. Střely mimo: 3:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 17:4.

Utkání 1.A třídy Ústeckého kraje, které se hrálo před televizními kamerami v rámci projektu Můj fotbal živě, přineslo fantastický fotbalový zážitek! Nabídlo málo vídaných 11 gólů, některé z nich navíc byly opravdu krásné, a z vítězství 6:5 se radují hostující Ervěnice. Domácí přitom ve 27. minutě vedli už 3:0, ovšem hostující tým utkání nezabalil, bojoval a otočil skóre na svou stranu. Poté však zabojovali zase Vroutečtí, kteří dvěma góly v rozmezí tří minut otočili na 5:4, ale naposledy se smáli hosté. V 88. minutě srovnal svým druhým zásahem v utkání Samuel Dvořák a o minutu později uzavřel neskutečnou gólovou přehlídku Jan Král. Ervěnice tak poprvé v sezóně vítězí venku, naopak nováček z Vroutku si připisuje první domácí prohru.

90+4

90+4
    Pískán je útočný faul domácího fotbalisty. Ervěnice dnes zvítězí!

90+3
    Asi poslední aut domácích, míč zřejmě poletí do vápna.

90+2
    Domácí zahrávali roh. Po něm se tlačil k míči Vlček a následně Miroslav Heinc, ale vše řeší gólman Zajíc. Heinc ho následně počastoval lehčí „hlavičkou,“ za což mu sudí udělil žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
    89. Jan KRÁL - 5:6

89
    Tým Ervěnice – Jirkov právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelné, neskutečné! Takový zápas se jen tak nevidí. Hosté podruhé otáčejí skóre, v samém závěru dávají gól na 6:5! Ervěničtí získali na útočné polovině zpět ztracený míč. Ten se dostal k JANU KRÁLOVI, který balón poslal kolem vybíhajícího Klíče na zadní tyč.
    88. Samuel DVOŘÁK - 5:5

88
    A je to 5:5! Po rohovém kopu Šeflera se míč odrazil před šestnáctku k SAMUELOVI DVOŘÁKOVI, jenž se parádně trefil k pravé tyči.

87
    Pavel Pěnkava rozběhl na pravém křídle Horáčka. Ten odcentroval, ale míč uklidil hlavou na roh Heinc.

87
    Ladislav Niš zkusil vystřelit, ale vysoko překopl domácí bránu.

86
    Standardní situace pro hosty z poměrně zajímavé pozice. Uvidíme, co vymyslí.

84
    Sledujeme neskutečný zápas 1. A. třídy. Viděli jsme devět gólů a dva velké obraty. Hostující z 0:3 na 4:3 a poté ten vroutecký na současné skóre.

82
    Střídání v týmu SK Ervěnice – Jirkov: ze hřiště odchází Jakub Šlachta, přichází Lukáš Horáček.
    81. Radek GUTWALD - 5:4

81
    Vroutek právě vstřelil branku!
    To je neskutečný zápas! Teď to jsou domácí, kteří jsou na koni! Centr Zvoníčka sklepl Patrik Chroust hlavou k nohám RADKA GUTWALDA, který přízemní střelou k tyči strhává vedení na stranu Vroutku – 5:4.

Martin Augustin

Branky: 9. Volkman, 15. Baierl, 27. Volkman, 78. Chroust, 81. Gutwald – 41. Šlachta, 53. Dvořák, 57. Šlachta, 68. Šefler, 88. Dvořák, 89. Král

Karty:   12. Pelikán (VRT), 55. Sulovský (VRT), 90+2. Heinc (VRT)

FK Vroutek: Klíč – Kukla, Vlček, Machyna (C), Heinc – Baierl, Pelikán (64. Gutwald), Zvoníček, Volkman (37. Levčenko), Sulovský – Chroust.
    Náhradníci: Bezděk – Levčenko, Balák, Veselský, Gutwald, Žák

SK Ervěnice - Jirkov: Zajíc – Národa, Bystrý, Kuhz (46. Růžička), Šefer – D. Pěnkava (72. P. Pěnkava), Mašl (C) (66. Niš), Dvořák, Mostovoj – Král, Šlachta (82. Horáček).
    Náhradníci: Schwarz – Emmer, P. Pěnkava, Niš, Růžička, Horáček.

Rozhodčí: A. Kolátor – A. Provazník, J. Flade