Toronto – NY Rangers 8:5 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 6:1 (kon.)
Florida – Tampa 5:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 1:2 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Nashville 4:0 (kon.)
Carolina – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Dallas 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 5:1 (kon.)
Arizona – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Ottawa Senators
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Detroit Red Wings
Neděle 08.10.2017, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Utkání je za námi, o bodech rozhodnuto. Já Vám děkuji za sledování přenosu a přeji co nejhezčí konec týdne! (04:15:10)

3. Craig Anderson (OTT) 29 zákroků, 1 inkasovaný gól, 96,7%

Máme za sebou velmi zajímavé utkání. Dlouho to vypadalo, že se nedočkáme branky. Po dvou třetinách totiž bylo skóre 0:0, otevřel ho až v samotném závěru Martin Frk. Přesto se povedlo domácím srovnat, když se prosadil Dion Phaneuf. A protože nerozhodlo prodloužení, muselo se do nájezdů. Tam byl jediným úspěšným exekutorem Frans Nielsen. To znamená, že Rudá křídla berou ze zápasu dva body, domácí Senátoři jeden.

Střely: 38 – 30
    Hity: 25 – 25

65:00 Frans NIELSEN - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.

Rozhodující nájezd proměnil FRANS NIELSEN!

3. série
    0:1
    Brassard se rozjel z pravé strany, střílel, ale brankáře Howarda nepřekonal!

3. série
    0:1
    Daley se rozhodl pro kličku do bekhendu, kterou Anderson přečetl. Domácí musí dát.

2. série
    0:1
    Ryan se rozjel proti Howardovi pomalu, snažil se udělat kličku do bekhendu, která mu nevyšla.

2. série
    0:1
    Nyquist se rozjel zprava, tvrdou střelou nepropálil Andersona. Perfektní zákrok domácího brankáře.

1. série
    0:1
    Turris oproti Nielsenovi rovnou střílel, ale Howard výborně zachytil.

1. série
    0:1
    Nielsen se rozjel proti Andersonovi, zvolil kličku do bekhendu a dává gól!

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi i prodloužení, ani to nerozhodlo. Největší šanci měl zřejmě Dzingel, který ujel sám na Howarda. Překonal ho, jenže trefil tyč. Poté měli domácí výhodu přesilovky, tu nevyužili. Jdeme na samostatné nájezdy!

Střely: 38 – 29