Toronto – NY Rangers 8:5 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 6:1 (kon.)
Florida – Tampa 5:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 1:2 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Nashville 4:0 (kon.)
Carolina – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Dallas 4:2 (kon.) | Chicago – Columbus 5:1 (kon.)
Arizona – Vegas 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Calgary – Winnipeg 6:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Carolina Hurricanes
5:4 (1:2, 1:1, 2:1 - 0:0)
Minnesota Wild
Neděle 08.10.2017, 01:15 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Díky za pozornost a někdy zase u NHL na shledanou. (04:17:59)

Československá stopa v utkání:
    Do utkání žádný český hokejista nezasáhl.

1. Sebastian Aho (CAR) 0+2
    2. Jaccob Slavin (CAR) 0+0, rozhodující nájezd
    3. Justin Williams (CAR) 0+1

Dramatické utkání nakonec musely rozseknout nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí. Rozhodující branku vstřelil Jaccob Slavin, který bekhendem překonal Stalocka. Bod navíc tak zůstává v Raleigh.

Střely na branku: 42:27

Jaccob SLAVIN - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
    Autorem vítězné branky je JACCOB SLAVIN.

3. série
    1:0
    Bývalý kapitán Canes Eric Staal mohl vyrovnat, ale neuspěl. Zblízka zakončoval jen vedle branky Darlinga.

3. série
    1:0
    Obránce Jaccob Slavin udělal parádní kličku a bekhendem překonal bezmocného Stalocka!

2. série
    0:0
    Mikko Koivu vyrovnal v poslední sekundách, v nájezdu ale trefil bekhendem jen lapačku Darlinga.

2. série
    0:0
    Oblíbenec publika Justin Williams se rozjel jako druhý, zblízka ale branku Stalocka přestřelil.

1. série
    0:0
    Na druhé straně to byl Tyler Ennis, který zakončoval jen do betonů Darlinga.

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel Sebastian Aho, který svižnou střelou trefil lapačku Stalocka.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:24
    Eric Staal to zkoušel z pravého kruhu, ale jeho pokus byl bránícími hráči zablokován. Utkání nejspíše rozhodnou samostatné nájezdy.

64:05
    Začala poslední minuta prodloužení, domácí jsou na puku za svou brankou poté, co se Charliemu Coylovi nepovedlo přihrávka před branku.

63:02
    Nyní se Slavin dostával do samostatného útoku, před brankou zasekl, ale již nedokázal po inkasování hitu přihrát. Následuje protiútok Wild.

62:15
    Jaccob Slavin se dostával do dobré šance po objetí branky. K neštěstí domácím se mu ale nepovedlo zakončit. Do útoku míří Wild.

61:24
    Elegantně projel do útočného pásma Sebastian Aho, jenž již mohl zakončovat. Nakonec mu byl ovšem puk odebrán, Carolina ovšem u puku zůstává.

60:44
    První šance v prodloužení! Justin Faulk se dostával ke střeleckému pokusu z mezikruží, mezi betony Stalocka ovšem mezeru nenašel. Skvělý zákrok.

60:01

Třetí část nám nabídla tři branky. Noah Hanifin vyrovnal a v závěru utkání stav otočil Viktor Rask. V posledních sekundách hry ovšem dokázal vyrovnat Mikko Koivu, a tak jdeme do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:59 Mikko KOIVU - 4:4

59:59
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak ano, branka tři setiny před koncem třetí třetiny platí! Matt Dumba si pomohl jasným krosčekem, kvůli kterému nemohl obránce zabránit ve skórování. Hrdinou okamžiku je nyní MIKKO KOIVU. Asistence: Eric Staal a Ryan Suter.

59:59
    Minnesotě se povedlo vstřelit branku tři setiny před koncem třetí třetiny, vše ještě potvrzuje videorozhodčí, ale nejspíše z toho branka bude, ačkoliv Matt Dumba jasně krosčekoval.

59:53
    Z otočky zakončoval Ryan Suter, kterému nezbylo nic jiného, než prostě poslat kotouč na branku. Scott Darling se ovšem zaskvěl parádním zákrokem.

59:32
    Sebastian Aho vybojoval kotouč a posouval jej na levé křídlo. Najíždějící spoluhráč se ovšem ke kotouči nedostal, u puku jsou tak borci v zelenobílém.

59:22
    Logický krok od trenérů, probíhá timeout a po něm uvidíme dost možná posledních osmatřicet sekund tohoto utkání. Nebo se povede Minnesotě vyrovnat?

59:07
    Minnesota hraje v šesti, Alex Stalock je na střídačce.
    58:26 Victor RASK - 4:3

58:26
    Carolina právě vstřelila branku!
    Obrovský obrat je na světě! Sebastian Aho je bůh, mezi kruhy se luxusní kličkou zbavil obránce a posunul kotouč na VIKTORA RASKA, jemuž se povedlo z pravého kruhu překonat Alexe Stalocka! Asistence: Sebastian Aho a Elias Lindholm.

58:05
    Z vyhozeného kotouče mimo ledovou plochu se radoval fanoušek vypadající jako Jack Eichel. Komentátoři Caroliny si z této situace dělali pořádnou srandu.

57:49
    Kombinace domácího celku nevyšla a kotouč skončil jen na icingu. Hra bude pokračovat vhazováním po pravici Scotta Darlinga.

57:00
    Čekají nás poslední tři minuty třetí třetiny. Oba celky hrají aktivně dopředu a vypadá to, že chtějí, aby rozhodnutí padlo ještě před prodloužením.

55:38
    Po nepřesnostech domácí obrany zakončoval z otočky Jason Zucker. Jeho pokus Darling viděl a betonem předvedl důležitý zákrok.

55:06
    Elegantně se do další šance prodral domácí Victor Rask. Ten obešel bránícího hráče, udělal stahovačku a zakončoval. Puk ale skončil na prsou Stalocka.

54:40
    Další střelecký pokus domácích hokejistů. Janne Kuokkanen předvedl stahovačku a rychle vypálil, Stalock ovšem kotouč viděl a ukryl jej na svých prsou.

53:51
    Lindholm posílal kotouč na najíždějícího Krügera, kterému se ale jeho nabídku nepovedlo tečovat. Kotouč tak skončil těsně vedle levé tyče.

52:57
    Efektivní klička Aha byla zakončována bekhendem. Nechybělo moc a domácí se mohli dostat do vedení. Finský šikula branku nakonec jen minul.

52:24
    Přišel ovšem jen ofsajd. Hra tak bude pokračovat vhazováním ve středu ledové plochy.

51:40
    Domácí jsou ve vlastní třetině na puku a přemýšlejí, co podniknout. V posledních minutách to jsou právě hráči Caroliny, kteří jsou aktivní.

50:53
    Eric Staal se vrhl před branku Darlinga, kde zakončoval bekhendem. Pod betony domácího brankáře se ovšem netrefil, puk skončil jen na výstroji hrdiny Caroliny.

50:10
    V posledních sekundách hokej opravdu baví. Hraje se z jedné strany na druhou a je jen otázkou času, jakému týmu se povede vstřelit čtvrtou branku večera.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

48:54
    Nahazovaný kotouč do brankoviště dostával aktivní Jason Zucker, jenž ze vzduchu zakončoval. Puk nakonec skončil jen na připraveném Darlingovi!

47:42
    Šance také na straně druhé. Sebastian Aho obkroužil branku a zakončoval. Puk ovšem skončil na betonu Stalocka, od kterého se odrazil nad branku a zapadl jen vedle tří tyčí.

46:56
    Hodně zajímavě zakončoval z levého kruhu Jason Zucker. Jeho pokus letěl pod horní tyčku, Scott Darling se ovšem zaskvěl dobrým zákrokem.

46:19
    Justin Williams se podél levého mantinelu prokličoval až před branku, kde zkoušel překvapit Stalocka na přední tyčce. Hostující brankář si ale tento prostor pohlídal.

46:02
    Hosté jsou lehce zaskočeni a jejich kombinační hra není úplně ideální. Uvidíme, zda této výhody nějak dokáží využít hokejisté Caroliny, jenž jsou na koni.
    45:15 Noah HANIFIN - 3:3

45:15
    Nedáš – dostaneš! Charlie Coyle měl před sebou volnou branku, kterou ale přestřelil a přišel protiútok. Sebastian Aho si po pravé straně najel před branku a předložil neodolatelnou nabídku pro NOAHA HANIFINA, jenž se nemýlil! Asistence: Sebastian Aho a Elias Lindholm.

44:40
    Canes se pokoušeli dostat do útoku podél levého mantinelu. Sebastian Aho ovšem neudržel přihrávku a píská se icing. Vhazování před Darlingem.

43:50
    Hraje se opatrně na obě strany. Minnesota o své vedení nechce přijít, Carolina čeká na protiútoky a chyby v rozehrávce svého soupeře.

43:22

42:40
    Minnesotě se následně nepovedlo rozjet útočnou akci, jejich nepřesná kombinační hra byla posouzena jako zakázané uvolnění.

41:54
    Eric Staal to zkoušel od modré čáry, svým pokusem ale trefil jen betony připraveného Scotta Darlinga v brance.

41:22
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Trevor van Riemsdyk – 2 min., podražení).

41:07
    Následně se Minnesota pokoušela dostat do útoku, zastavil ji ovšem icing. Vhazovat se bude po levici Alexe Stalocka.

40:56

40:32
    Po levé straně se prodíral Sebastian Aho, který se následně dostal ke střele. Ta byla bránícím Spurgeonem sražena, a tak Stalock ani nemusel zasahovat.

40:01

Druhá třetina nabídla po brance na obou stranách. Nejdříve zvyšoval vedení svého celku Eric Staal, který skóroval po úniku. O korigující branku se pak postaral Derek Ryan, jenž tečoval ránu Justina Williamse.

Střely na branku: 31:18

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:52
    Hanifin se ke konci třetiny odhodlal ke tvrdému střeleckému pokusu, jenž byl těsně před Stalockem tečován. Projektil nakonec skončil jen vedle branky.

39:35
    Sebastian Aho byl v obrovské šanci! Dostal kotouč před odkrytou branku, kotouč ovšem poslal o lapačku Stalocka nad branku.

38:56
    Následně se strhla potyčka kvůli sekání Ryana Sutera. Po přehodnocení situace se sudí nakonec rozhodli vyloučit hostujícího obránce.

38:56
    Nakonec mohlo být úplně jinak! Ryan Suter si totiž najel před branku Darlinga a zakončoval. Nadvakrát se mu ovšem bývalého brankáře Chicaga překonat nepovedlo.

38:16
    Canes jsou nadále aktivnější a s pomocí svých fanoušků se pokouší o vyrovnávací branku. Povede se jim to ještě před druhou přestávkou?

37:40
    Nyní byla hra přerušena kvůli Alexi Stalockovi, jemuž po souboji v brankovišti upadla helma. Pokračovat se bude po jejím opravení.
    36:20 Derek RYAN - 2:3

36:20
    Justin Williams to napravil až nyní! Na pravém kruhu přijal přihrávku, najel si do střelecké pozice a zakončoval. Jeho pokus ještě tečoval DEREK RYAN, i proto kotouč skončil za zády Alexe Stalocka. Asistence: Justin Williams a Viktor Rask.

35:49
    Neskutečný zákrok Alexe Stalocka! Justin Williams již mířil do odkryté branky a na hokejce měl již devadesáti procentní gól. Stalock ale na čáře kotouč chytil!

35:35
    Noah Hanifin to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus byl chycen pozorným Stalockem. Snažení Caroliny v útočné třetině ovšem pokračuje.

35:14
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mike Reilly – 2 min., sekání).

34:45
    Nino Niederreiter si pokoušel v útočném snažení obhodit bránícího hráče, ale úspěšný nakonec nebyl. Charlie Coyle následně obkroužil branku a zakončoval do betonů brankáře.

34:10
    Alex Stalock následně přerušil zákrokem hru, která bude pokračovat po krátké reklamní pauze. Minnesota vede již o dvě branky.
    33:43 Eric STAAL - 1:3

33:43
    Ano a právě nyní je ta branka, která vůbec nemusela padnout. ERIC STAAL, bývalý kapitán Caroliny ujel bránícím hráčům a střelou ke vzdálenější tyčce překonal Scott Darlinga! Asistence: Jason Zucker a Charlie Coyle.

33:25
    To by Carolinu mohlo mrzet. V dlouhé dvojnásobné výhodě nic nevymyslela, Minnesota již hraje v plném počtu.

33:00

32:00
    Po zblokovaném pokusu přišlo další vyhození, Carolina se ovšem ihned vrací do útočné třetiny, kde se pokusí něco vymyslet.

31:20
    Domácí kombinovali ve dvojnásobné výhodě, ale k přímému ohrožení branky nedošlo. Minnesotě se následně povedlo vyhodit.

30:58
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Cullen – 2 min., hákování).

30:26
    Chris Stewart nezahrál dobře na vhazování a dostal dvě minuty.

30:26
    Noah Hanifin měl na hokejce vyrovnání! Z levého kruhu mířil do protipohybu Stalocka, který ale dokázal lapačkou zachytit jeho snažení.

29:50
    Hra je přerušena poté, co se kotouč objevil na střídačce Caroliny. Hra bude pokračovat vhazováním ve středu ledové plochy.

28:45
    Další slušný střelecký pokus. Z pravé strany tvrdě pálil Elias Lindholm, který mířil ke vzdálenější tyčce. Alex Stalock ovšem skvěle zasáhl hokejkou!

28:19
    Scott Darling si nyní opět sáhl na puk. Prověřil jej Matt Dumba, ale domácí brankář byl na svém místě a kotouč ukryl ve své lapačce.

27:33
    Slušná kombinace domácích nebyla nakonec zakončena. Přihrávku před branku nedokázal jeden z domácích zpracovat a případně zakončit.

26:46
    Šance na obou stranách. Nejdříve Stalock vytáhl střelecký pokus od mantinelu, následně na druhé straně zakončoval do připraveného Darlinga Eric Staal.

26:05
    Delší dobu se hraje bez přerušení, oba celky se snaží být aktivní, ale moc šancí nevidíme. O něco lépe hrají domácí hokejisté.

25:05
    Dalším, jenž pokoušel štěstí, byl Derek Ryan. Jeho pokus od mantinelu ovšem branku netrefil a kotouč skončil jen mimo branku.

24:20
    Jeff Skinner zakončoval akci svého celku na levé straně. Ani nyní ale produktivní hráč Hurikánů nedokázal překonat Stalocka, ten byl opět trefen.

23:30
    Carolina sice aktivně napadala, žádná střela ovšem na branku Stalocka nepřišla. Pokračuje se tak útokem hostujícího celku.

22:38
    Od pravého mantinelu to následně zkoušel Brock McGinn, jeho snažení ale úspěšné nebylo. Puk byl tečován a skončil v ochranné síti za brankou Stalocka.

22:07
    Do slibné šance následně projel Jason Zucker. Na pravé straně měl sice volného Chrise Stewarta, ale i tak to vzal na sebe. Scotta Darlinga nyní nepřekonal!

21:38
    Po přerušení bude hra pokračovat vhazováním po levici Alexe Stalocka, který je na startu prostřední části více zaměstnávaným brankářem.

20:59
    V další akci Canes byl Elias Lindholm, který po přejetí modré čáry zakončoval. Jeho pokus po ledě ale Alex Stalock dokázal pokrýt.

20:20
    Jaccob Slavin projel na startu druhé periody do útočné třetiny a svižnou střelou vypálil na Stalocka. Ten si s jeho pokusem ovšem pohodově poradil.

20:01

Je za námi úvodní třetina, která nám nabídla hned tři branky. Minnesota se dostala do vedení v přesilové hře, kterou zakončil Jason Zucker. Canes vrátili úder po uplynutí jejich početní výhody, Joakim Nordström byl aktivní na brankovišti a vstřelil branku. Aktuální stav platí od devatenácté minuty, kdy Chris Stewart unikl obraně a povedenou kličkou skóroval.

Střely na branku: 14:11

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    18:47 Chris STEWART - 1:2

18:47
    Aktivní Carolina nyní zapomněla na zadní vrátka a inkasuje branku. Jared Spurgeon viděl najíždějícího CHRISE STEWARTA, kterému následně předal kotouč. Zkušený útočník se dostal až před Darlinga, kterého překonal efektním bekhendem. Asistence: Jared Spurgeon a Marcus Foligno.

18:27
    Podobný problém řešil Scott Darling, proti němu totiž zakončoval Ryan Suter. Ani on ale neposlal na branku nijak extra nebezpečný pokus.

17:34
    Další střelecký pokus Teräväinena, který to nyní zkoušel od modré čáry. Jeho pokus po ledě ovšem skončil jen na betonech připraveného brankáře Wild.

16:52
    Teuvo Teräväinen to zkoušel na druhé straně, ale tak nebezpečný jako Eriksson Ek nebyl. Zakončení od pravého mantinelu skončilo jen vedle branky.

16:18
    Vrátit Minnesotě vedení mohl Joel Eriksson Ek, jenž byl na konci naprosto luxusní kombinační hry. Scott Darling se ovšem dokázal rychle přesunout a puk betonem vyrazit.

15:28
    Aktuálně sledujeme nahazování z jedné strany na druhou. Oba celky se snaží neudělat chybu, na druhou stranu vidíme aktivní snažení do útoku.

14:40
    Na druhé straně musel být proti Ericu Staalovi připraven Scott Darling, kterému se u tyčky povedlo předvést pohotový zákrok. Hra bude pokračovat po komerční pauze.

14:13
    Janne Kuokkanen dvakrát tečoval pokusy od modré čáry. První teč skončila vysoko nad brankou, po té druhé se finský útočník dostával do šance, kterou dokázal přerušit bránící Joel Eriksson Ek.

13:06
    Jordan Staal se dostával po přihrávce zblízka v posledním momentu do zakončení. Toto ovšem nešlo proměnit, Alex Stalock byl nalepený ve své brance a zasáhl betonem.

12:42
    Po zákroku Scotta Darlinga se přerušuje hra a pokračovat se bude až po komerční pauze. Za stavu 1:1 se bude vhazovat po levici domácího brankáře.

12:26
    Hodně tvrdý pokus Dumby od modré čáry schytal obránce Fleury, který se přímo dokulhal na střídačku svého celku, hra pokračuje v obranné třetině Minnesoty.
    11:26 Joakim NORDSTRÖM - 1:1

11:26
    Již končila přesilová hra domácího celku, kdy se po důrazu na brankovišti Canes dokázali prosadit. Puk do brankoviště nahrnul Marcus Krüger, nakonec to byl ale JOAKIM NORDSTRÖM, jenž dotlačil kotouč do branky. Asistence: Marcus Krüger a Brock McGinn.

11:10
    Následně to zkoušel z pravého kruhu Jeff Skinner, pokus talentovaného útočníka do levé šibenice ale skončil na vyrážečce Alexe Stalocka.

10:49
    Kombinace pokračovala a nakonec byla hra přerušena. Hra tak bude pokračovat vhazováním po levici Alexe Stalocka, jenž si připsal jeden parádní zákrok.

10:15
    Justin Faulk se dostával do střelecké pozice od pravého mantinelu, ale neuspěl. Následně byl ve velké šanci Jordan Staal, který z mezikruží napálil kotouč do brankáře.

09:20
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jonas Brodin – 2 min., sekání).

09:17
    Jeff Skinner dostal v úniku parádní přihrávku od Justina Williamse a před brankou Stalocka zakončoval bekhendem. Branku zblízka ovšem nakonec netrefil!

08:35

07:57
    Následně se zaskvěl skvělými zákroky brankář Scott Darling! Nino Niederreiter se jej pokoušel nadvakrát před brankou překonat, ale úspěšný nebyl.

07:45
    Po kombinační hře se ke střeleckému pokusu dostal Ryan Suter, jenž tvrdě zakončoval od modré čáry. Jeho pokus byl ale bránícím hráčem sražen.

07:05
    Zatím se Minnesotě nepovedlo udržet se v útočném pásmu, u kotouče je jeden z obránců, jenž vymýšlí, co s pukem. Každopádně projede do útoku.

06:35
    Hned po vhazování si počínal nedovoleně Justin Faulk, jenž vzorně a bez protestu odjíždí na lavici hanby. Povede se Minnesotě vstřelit druhou přesilovkovou branku?
    06:30 Jason ZUCKER - 0:1

06:30
    Následně se po krásné kombinaci ovšem hosté prosazují! Matt Dumba našel parádní přihrávkou od pravého kruhu naprosto volného JASONA ZUCKERA, jenž jen nastavil hokejku a usměrnil kotouč za záda vyjetého Darlinga. Asistence: Matt Dumba a Mike Reilly.

06:05
    Úvodní tlak Minnesotě nevyšel, Carolině se již dvakrát povedlo vyhodit kotouč mimo obranné pásmo a zatím je jejich oslabení pohodové.

05:44
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Noah Hanifin – 2 min., sekání).

05:31
    Derek Ryan se dostal k volnému puku mezi kruhy a zakončoval. Včasně ovšem zasáhl Ryan Suter, jenž pokus domácího útočníka zblokoval.

04:25
    Stále se bojovalo o kotouč v útočném pásmu Wild, žádný z hráčů se ale do zakončení nedostal. K vidění bylo hodně nepřesností a nepovedených akcí.

03:40
    Poprvé byla k vidění také kombinace hostující Minnesoty. Ani jeden z hráčů se ale nedostal do zakončení a puk po nepřesné přihrávce skončil mimo pásmo.

02:40
    Sebastian Aho si najel do útočné třetiny, kde udělal oblouk a následně poslal kotouč do brankoviště. Tam ovšem nikdo v červeném nebyl, k zakončení nedošlo.

01:48
    Alex Stalock měl o něco více práce! Pozorný musel být proti střeleckému pokusu od modré čáry a následným dorážkám. Vše nakonec ale zvládl.

01:40
    K puku se dostal také Scott Darling, za jehož branku byl nahozen kotouč. Nová brankářská akvizice Canes předvedla rychlou rozehru směrem dopředu.

00:48
    Po přerušení se vhazovalo ve středu ledové plochy, zatím sledujeme utkání v rychlém tempu. Uvidíme, zda se nějakému celku povede otevřít stav.

00:15
    Buly vyhrála sice Minnesota, ale do útoku se dostala Carolina. Střelecký pokus od pravého mantinelu ovšem brankáře Stalocka nepřekvapil, puk skončil vedle branky.

00:01

Minuta ticha se bude držet obětím v Las Vegas, v průběhu týdne tam bylo při koncertu zastřeleno několik desítek lidí. Následovat bude hymna.

V Raleigh dnes oslavují výročí dvaceti let od zisku jejich prvního a jediného Stanley Cupu. Navíc je čeká úvodní utkání na domácím ledě, což značí představování týmu pro novou sezónu.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, Faulk, Hanifin, Pesce, H. Fleury, T. van Riemsdyk – E. Lindholm, J. Staal, Aho – T. Teräväinen, V. Rask, Williams – Skinner, D. Ryan, Kuokkanen – Nordström, Krüger, B. McGinn.

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Dumba, Brodin, Quincey, Reilly – Niederreiter, E. Staal, Coyle – M. Foligno, M. Koivu, Ennis – Zucker, Eriksson Ek, Stewart – Winnik, Cullen..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Experti NHL.cz mluví o nové sezóně!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

David Panuška

Branky a nahrávky: 12. Nordström (Krüger, B. McGinn), 37. D. Ryan (Williams, V. Rask), 46. Hanifin (Aho, E. Lindholm), 59. V. Rask (Aho, E. Lindholm), rozh. náj. Slavin – 7. Zucker (Dumba, Reilly), 19. Stewart (Spurgeon, M. Foligno), 34. E. Staal (Zucker, Coyle), 60. M. Koivu (E. Staal, Suter)