Moldavsko – Rakousko 0:1 (kon.) | Srbsko – Gruzie 1:0 (kon.) | Wales – Irsko 0:1 (kon.)
Albánie – Itálie 0:1 (kon.) | S. Makedonie – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Izrael – Španělsko 0:1 (kon.)
Finsko – Turecko 2:2 (kon.) | Ukrajina – Chorvatsko 0:2 (kon.) | Island – Kosovo 2:0 (kon.)
Moldavsko
0:1 (0:0)
Rakousko
Pondělí 09.10.2017, 20:45 • Stadion Zimbru, Kišiněv • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:44:15)

A máme tady konec. V prvním poločase jsme viděli vysoký pressing Moldavska ze začátku, kdy ve 13. minutě se ve velké šanci ocitl Eugeniu Cociuc, ale zamířil těsně vedle levé tyče. Ovšem potom domácí povolili a hosté měli pár možností ke vstřelení branky. Bohužel pro ně žádnou nevyužili a poločas skončil bezbrankově. Ve druhém poločase už v 55. minutě oslabil tým Ionita, který dostal druhou žlutou kartu a předčasně odešel do sprch. V 69. minutě jsme se konečně dočkali gólu, když Arnautovič nadvakrát našel Louise Schauba a ten dorazil míč do brány. Osm minut před koncem se ve velké šanci ocitl Valentino Lazaro, ale odkrytou bránu netrefil. Rakousko potvrdilo roli favorita a vyhrálo 1:0.

90+3

90+3
    Z přímého kopu ovšem nic nebylo, jelikož se píská útočný faul od Ambrose.

90+2
    Baumgartlinger zahrál chtěně rukou a dostává žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Schaub šel tak dlouho s míčem okolo vápna, až ho ztratil, ale hosté hrají stále v klidu.

88
    Hosté hrají naprosto v klidu a rádi by dali ještě jeden gól jako teď mohl Janko, ale hlavou zamířil vedle levé tyče.

86
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Bolohan, přichází Vadim Paireli.

85
    Ambros nedokázal projít přes obránce a hosté budou mít odkop od brány.
    82. Valentino Lazaro (AUT)

82
    V obrovské šanci se ocitl Valentino Lazaro, který přišel k míči po nepřesné přihrávce domácího Bordiana, obešel si brankáře, ale z velkého úhlu míč nedokázal dostat do brány a těsně minul levou tyč!

81
    Střídání v týmu Rakousko: ze hřiště odchází Marko Arnautović, přichází Philipp Schobesberger.

80
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Sergiu Platica, přichází Vladimir Ambros.

77
    Faul Bauera a domácí měli přímý kop, který zahrával Cociuc, ale vystřelil nad bránu Lindnera.

76
    Ginsari zfauloval na pravé straně hráče Rakouska a dostává žlutou kartu.

73
    Faul hostů a Cociuc z přímého kopu pouze nacentroval na brankáře Lindnera, který míč vyrazil a následná střela z dálky šla těsně vedle levé tyče.

70
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vladislav Ivanov, přichází Andrei Cojocari.
    69. Louis SCHAUB - 0:1