N.Novgorod – Kazaň 0:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 5:2 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 0:4 (kon.)
HC Slovan – Soči 4:1 (kon.)
Spartak Moskva
0:4 (0:0, 0:4, 0:0)
SKA Petrohrad
Pondělí 09.10.2017, 18:30 • Lužniki Arena • KHL

57:25
    V závěru se ještě jednou bude vylučovat! Maxim Cyplakov vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

52:22
    Hosté si zahrají další přesilovku! Vjačeslav Leščenko dostává dvě minuty za podražení.

49:07
    Arťom Aljajev nakonec Barabanova fauloval a dostává dvě minuty za hákování.

39:08
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (2 min. – příliš mnoho hráčů).

34:51
    Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Anatolij Nikoncev – 2 min., hákování).

21:07
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (2 min. – příliš mnoho hráčů).

16:50
    Poprvé v utkání se bude vylučovat. Přesilovou hru si zahraje domácí Spartak. Dvě minuty za sekání vyfasoval Sergej Širokov.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 24. S. Plotnikov (M. Malcev), 29. N. Gusev (Barabanov, Prochorkin), 30. Chafizullin (Širokov), 32. Rundblad (Zubarev, Prochorkin)

Spartak Moskva: Bespalov (32. Truškov) – Kulik, Kalinin, Pepeljajev, V. Lajunen, Judin, Aljajev, V. Sorokin – Podšendjalov, Maxwell, Radil – Chochlačov, Leščenko, Stoa – Nikoncev, Truňov, Děrgačov – Bobrov, Cyplakov, Komaristyj – Žolobov.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Čudinov, Rundblad, Zubarev, Rukavišnikov, Rykov – S. Plotnikov, Koskiranta, Kovalčuk – M. Malcev, Kalinin, Širokov – Barabanov, Prochorkin, N. Gusev – Kablukov, Tichonov, Ketov.