NY Rangers – Montreal 2:0 (kon.) | Boston – Colorado 0:4 (kon.) | NY Islanders – St. Louis 2:3 (0:2 po s.n.)

Zdeno Chára (BOS)0+0, 1 střela, čas na ledě 21:55

Colorado Avalanche vyhrává tento zápas poměrně snadno 4:0. Dva góly vstřelilo již v první třetině, další dva pak přidalo v poslední části hry. Výborný výkon podal brankář hostů, Semjon Varlamov, který pochytal všech devětadvacet střel domácího týmu. Dva góly ve třetí třetině přidal Nail Jakupov.

59:50
    Už se nic nestane.

59:30
    Tuukka Rask musel ještě zasahovat proti jedné střele hostujícího celku.
    59:16 Nail JAKUPOV - 0:4

59:16
    Colorado právě vstřelilo branku!
    NAIL JAKUPOVI je autorem technického gólu, protože pokud byl klec nebyla posunutá, tak by skóroval. Asistence: Sven Andrighetto a Nathan MacKinnon.

59:16
    Nail Jakupov nedokázal dostat kotouč do prázdné domácí brány. Ta je následně posunutá. Sudí momentálně diskutují možnost technického gólu, neboť bránu posunul sice hráč Colorada, ale domácí hokejista jej natlačil na bránu.

59:00
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Zakázané uvolnění hostujícího celku znamená, že se bude vhazovat před brankou Lavin.

58:40
    Dohrává se třetí třetina, Colorado míří za výhrou.

58:17
    Adam McQuaid Mikko Rantanen se pustili do menší šarvátky, vylučovat se nebude. Vhazování proběhne ve středním pásmu.

58:09
    Nathan MacKinnon se probojoval do zakončení, jeho pokus na poslední chvíli zablokoval David Krejčí.

57:57
    Vatrano sestřelil Johnsona za brankou Colorada.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Andrighetto (Rantanen, Zadorov), 14. Compher (Söderberg), 47. Jakupov (Duchene, Kerfoot), 60. Jakupov (Andrighetto, MacKinnon)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára, Carlo, K. Miller, McAvoy, Krug, McQuaid – Marchand, Spooner, Pastrňák – DeBrusk, Krejčí, Bjork – Kuraly, Riley Nash, Schaller – Beleskey, Czarnik, Vatrano.
    Colorado Avalanche: Varlamov (J. Bernier) – Nemeth, Barrie, Zadorov, E. Johnson, Bigras, A. Lindholm – Andrighetto, MacKinnon, Rantanen – Jakupov, Duchene, Kerfoot – Landeskog, Compher, C. Wilson – Söderberg, Jost, Comeau.