Motor ČB – K. Vary 2:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Slavia – Přerov 2:0 (kon.)
Prostějov – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Kadaň – Třebíč 3:2 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 09.10.2017, 17:30WSM Liga • 11. kolo
Předzápasové kurzy: 2.22 4.25 2.55
Partner:
   
  19:43
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Sedmnáct sekund před koncem jdou domácí do vedení! Peter Galamboš skvělou přihrávkou zpoza branky našel hůl LUKÁŠE KVĚTONĚ, který nasměroval kotouč přímo do horního růžku Závorkovy branky! Asistence: Peter Galamboš.
   
  09:29
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  A máme vyrovnáno! Matic Podlipnik skvěle podržel kotouč a poslal dobrou přihrávku na ONDŘEJE BERÁNKA, který zacílil na bližší tyč a dokázal Gábu propálit. Asistence: Matic Podlipnik.
   
  01:10
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor se poprvé v zápase dostal přes modrou čáru a hned je z toho první gól utkání! Matěj Toman napřáhl mezi kruhy, načež se kotouč dostal k TIMOVI CROWDEROVI, který položil hostujícího brankáře na led a následně zasunul kotouč za brankovou čáru! Asistence: Matěj Toman.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 2. Crowder (Toman), 20. L. Květoň (Galamboš) – 10. O. Beránek (Podlipnik)


  ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Kváča) – Fillman, Vráblík, Kutlák, Pavlin, Pýcha, Marcel – Čermák, Pajič, Nedorost – Dostálek, Galamboš, L. Květoň – Crowder, Toman, Heřman – Šulek, Doktor, Marek.
  HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, A. Rulík – O. Beránek, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – Harkabus, Tuominen, Davídek.

  Rozhodčí: Obadal, Doležal – Jílek, Šperl

  Diváci: 6229