Kazachstán – Bulharsko 1:1 (kon.) | Bosna – Portugalsko 3:1 (kon.) | Arménie – Rakousko 0:5 (kon.)
Kypr – Belgie 0:2 (kon.) | Gibraltar – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Turecko – Maďarsko 0:0 (kon.)
Lotyšsko – Skotsko 0:2 (kon.) | Ukrajina – Nizozemsko 1:1 (kon.) | Finsko – Dánsko 0:5 (kon.)
Lichtenštejnsko – Švýcarsko 0:2 (kon.) | Srbsko – Rusko 3:2 (kon.) | Andorra – Anglie 0:1 (kon.)
Litva – Polsko 0:2 (kon.) | Bělorusko – Moldavsko 3:1 (kon.) | Faerské ostrovy – Gruzie 3:1 (kon.)
Švédsko – Malta 3:0 (kon.) | Norsko – Německo 3:1 (kon.) | Albánie – Island 0:0 (kon.)
Slovensko – Španělsko 1:4 (kon.) | Sev. Irsko – Estonsko 4:2 (kon.) | San Marino – Řecko 0:5 (kon.)
Slovensko
1:4 (0:1)
Španělsko
Úterý 10.10.2017, 20:30 • NTC Poprad (Poprad) • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Španělé v zápase jednoznačně dominovali a výsledek to potvrzuje. V druhém poločase padli celkem tři branky. Hosté si v celém zápase drželi územní převahu. V tabulce se přesunují na druhou příčku. Reprezentace Slovenska se z prvního místa stěhuje na třetí příčku. Krásnou brankou se blýskl Daniel Ceballos. Míč si připravil na hraně pokutového území a svou ránu umístil přesně do levé šibenice. (22:23:32)

90+2

90
    Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Mráz se snažil najít volného útočníka, ale jeho přihrávka skončila pouze u jednoho z obránců Španělska.

86
    Favorité utkání už dřží míč pouze v obranné polovině.

84
    Rohový kop pro reprezentaci Slovenska. Centr doletěl pouze na hlavu Valleja, který míč posílá do bezpečí.

82
    Ceballos si převzal míč uprostřed hřiště a vrací se s ním zpátky k obráncům.

81
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Špalek, přichází Černák.

79
    Vhazování pro Španělsko uprostřed hrací plochy. Ani jeden z týmu se v posledních minutách nedokáže udržet míč na svých kopačkách.

76
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Oyarzabal, přichází Fornals.

75
    Španělé dokázali vyprudokovat už 22 střel. I tímhle číslem potvrzují absolutní dominanci v zápase.

72
    Španělsko kombinuje na své polovině a už nemá důvod se hrnout do útoku.
    68. CEBALLOS - 1:4

68
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Tak tohle byla upravdu výstavní branka. DANIEL CEBALLOS prokázal, že má opravdou skvělou kopací techniku. Míč si připravil na hraně pokutového území a svou ránu umístil přesně do levé šibenice.

65
    Poslední minuty probíhají v poklidném tempu a ani jeden z týmu se nikam nehrne.

63
    Španělsko se ujme rozehrávky standartní situace. Následny centr doletěl pouze na kopačku Siplaka, který míč posílá daleko od své branky.