Ústí n/L – Kadaň 9:2 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 4:0 (kon.) | K. Vary – Prostějov 6:3 (kon.)
Kladno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Přerov – Havířov 2:3 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Slavia 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
6:3 (3:2, 3:0, 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 11.10.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 12. kolo

55:41
    Marek Drtina (PRO) se dopustil dalšího prohřešku. Tentokrát jde pykat za hákování soupeře.

52:40
    Jiří Hozák (PRO) se dopustil podražení, Karlovy Vary si tak zahrají další přesilovou hru.

50:29
    Další trest na straně domácích, kteří budou hrát dvojité oslabení. Adam Rulík (KVA) odsunul branku, což sudí soudí jako zdržování hry.

50:23
    Karlovarští si opět zahrají oslabení. Henri Tuominen (KVA) se dopustil vysoké hole.

47:50
    Hlavík se dopustil držení Václava Skuhravého, a tak si vysloužil dvě minuty. Ovšem vzápětí se pustili do potyčky, za kterou dostává druhý menší trest za hrubost. Václav Skuhravý odchází také za hrubost.

44:40
    Za velkého nesouhlasu fanoušků odchází na trestnou lavici Adam Rulík (KVA). Dopustil se nedovoleného bránění.

41:14
    Václav Skuhravý (KVA) se provinil sekáním a odchází tak na dvě minuty na trestnou lavici.

39:24
    Možná ano, je tu totiž vyloučení. Dvě minuty za vysokou hůl obdržel Sebastian Gorčík (KVA).

27:33
    Po zákroku Adama Rulíka (KVA) zůstal na ledové ploše ležet Marek Drtina, který se s dopomocí spolu hráčů zvedá a odjíždí na střídačku. Domácí bek si tak od sudích vysloužil dvouminutový trest za faul kolenem.

24:46
    Tomáš Divíšek (PRO) se provinil držením hole, a tak odchází na dvě minuty zpytovat svědomí na trestnou lavici.

23:48
    Další vyloučení pro hostující. Tentokrát pro Marka Drtinu (PRO) za podražení soupeře.

16:41
    Henri Tuominen (KVA) odchází na dvě minuty za podražení.

09:00
    Jakub Flek ujížděl sám na Groga, když ho před modrou čárou zahákoval Daniel Kolář (PRO). Odchází tak na dvě minuty na trestnou lavici.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 6. Gorčík (Podlipnik, Vachovec), 10. Kohout (Stloukal), 10. J. Tomeček, 24. O. Beránek (Krejčí, Gríger), 34. Flek, 34. Podlipnik (Kverka) – 13. Nouza (Mikliš, Žovinec), 18. Starý (Nouza, M. Drtina), 50. Dvořáček

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan (A), Podlipnik, J. Tomeček, A. Rulík – O. Beránek, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – Osmík, Tuominen, Davídek.
    LHK Jestřábi Prostějov: Groh (10. Neužil) – M. Drtina, D. Kolář, Horyna, Havlík, Žovinec, Mikliš – L. Luňák, Venkrbec (C), Nouza (A) – Starý (A), Divíšek, Rudovský – Dvořáček, Voženílek, Zabloudil – Švec, Švarc, Hozák.

Rozhodčí: Grech, Valenta – Belko, Kokrment