Děčín – Vrchlabí 6:3 (kon.) | Řisuty – Kobra 6:5 (1:0 po s.n.) | Dvůr Králové n. L. – Most 7:2 (kon.)
Sokolov – Letňany 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:4 (2:0 po s.n.) | Kopřivnice – Opava 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | Bílina – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
HK Nový Jičín
6:4 (1:0, 2:1, 3:3)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 11.10.2017, 18:00 • Zimní stadion města Nového Jičína • 2. liga skupina Východ • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HK Nový Jičín: Jiří Slovák I. (Kohn) – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Janiczek, Metelka – Palacký, Krupa, Pecha, Málek, Motloch, Chvostek, Gebauer, Kocián, Zedník, J. Sonnek, Jiří Slovák II.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Bechný) – Mikel, Hryciow, Baroš, M. Varga, Báchor, Weintritt, Váňa, Hladiš – Brunec, Matějka, Studený, Pořický, Kývala, D. Varga, Dvořák, Martiník, Daněk, Dalajka.

Rozhodčí: Čuňočka – Mikšík, Čelechovský.

00:01

01:01
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Domácí se hned v úvodu dostávají do vedení. Po asistenci Jakuba Palackého vstřelil úvodní gól zápasu JIŘÍ SLOVÁK II – 1:0.

10:34
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí: Lukáš Plšek – 2 min., zdržování hry.

17:09
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí: Petr Dvořák – 2 min., držení protihráče.

19:27
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín: Matěj Málek – 2 min., hrubost.
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí: Dominik Hladiš – 2 min., hrubost.

20:00

20:01

20:39
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín: Vojtěch Adamík – 2 min., nesportovní chování.

22:35
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí: Václav Studený – 2 min., krosček.

23:35
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín: Vojtěch Adamík – 2 min., držení hole.

24:53
    Bude se hrát ve čtyřech. Tomáš Brunec je vyloučen na 2 minuty za nesportovní chování.

27:23
    Tomáš Brunec znovu putuje na trestnou lavici. Nyní si odsedí 2 minuty za faul kolenem.

28:37
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! V oslabení obelstil Brankáře Slováka ONDŘEJ MARTINÍK – 1:1!

31:25
    Přesilovku si zahrají hosté. Lukáš Motloch odchází na 2 minuty za sekání.

35:06
    Po asistencích Iva Kociána a Vojtěcha Adamíka posílá domácí tým do vedení JAN SONNEK – 2:1!

37:01
    Druhý kanadský bod v zápase si připisuje VOJTĚCH ADAMÍK! Tentokrát jeho číslo figuruje v kolonce střelců! Nový Jičín vede 3:1!

37:45
    Závěr druhé třetiny bude patřit přesilovce Valašského Meziříčí. Na trestné lavici už sedí Robin Gebauer. Trest: 2 minuty – hákování.

40:00

40:01

42:40
    Nový Jičín jde do čtyř. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Ivo Kocián.

43:06
    A s domácími to vypadá ještě hůř. Budou hrát ve třech po vyloučení Jiřího Běhala na dvě minuty za nedovolené bránění.

43:13
    Už je to pouze o gól. Hosté využívají dvojnásobnou přesilovku. Po přihrávce Kývaly poslal puk za záda Slováka VÁCLAV STUDENÝ. Asistence: Martin Kývala, Jan Matějka – 3:2.

46:38
    DANIEL PECHA vrací Novému Jičínu dvoubrankové vedení! Asistence: Jakub Palacký, Jiří Slovák II. – 4:2.

48:11
    Náskok domácích navyšuje pátou trefou zápasu útočník MICHAL CHVOSTEK! Asistenci si připsal také brankář Slovák. Asistence: Jakub Metelka, Jiří Slovák I. – 5:2.

48:31
    Valašské Meziříčí bude hrát další přesilovku. Lukáš Motloch inkasoval dvě minuty za hákování.

50:22
    Domácí jdou znovu do tří. Jiří Běhal, 2 minuty – nedovolené bránění.

50:34
    Gebauer ujel v oslabení a po faulu Daňka hlavní rozhodčí nařídil trestné střílení!

50:34
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí: Josef Daněk – trestné střílení, hákování.

50:34
    ROBIN GEBAUER se rozjel na bránu Bobrů a přesnou střelou pokořil gólmana – 6:2!

57:16
    V závěru utkání ještě hosté snižují skóre. Na 6:3 upravil výsledek JAKUB POŘICKÝ. Asistence: Stanislav Báchor, Tomáš Brunec.

59:55
    Tak JAKUB POŘICKÝ ještě pět sekund před koncem vstřelil svůj druhý gól. Asistence: Vladimír Váňa, Vojtěch Baroš – 6:4.

Konec zápasu. (20:56:37)

Richard Müller

Branky a nahrávky: 2. Jiří Slovák II. (Palacký), 36. J. Sonnek (Kocián, Adamík), 38. Adamík, 47. Pecha (Palacký, Jiří Slovák II.), 49. Chvostek (Metelka, Jiří Slovák I.), 51. Gebauer (TS) – 29. Martiník, 44. Studený (Kývala, Matějka), 58. Pořický (Báchor, Brunec), 60. Pořický (Váňa, Baroš)