Kometa Brno – Jihlava 2:3 (po pr.)
po prodl.
HC Kometa Brno
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 12.10.2017, 17:00 • DRFG Arena, Brno • Extraliga staršího dorostu • Skupina D
Partner:
   
  Ode mě dnes vše, hezký zbytek večera. (19:06:37)
   
  Hokejisté Jihlavy potvrdili v dnešním klání roli mírného favorita a z dnešního klání získávají dva body. Mrzet je tak příliš nemusí ztráta dvoubrankového vedení, které ovšem modrobílí smazali velmi rychle. Oba celky si střihnou odvetu hned zítra od 12:30 zde v DRFG Areně. Nenechte si tento zápas v našem online přenosu ujít.
   
  Konec zápasu.
   
  61:38
  Dukla právě vstřelila branku!
  Bonusový bod získávají hosté! Dlouho obezřetně hrané prodloužení rozsekl v první vyložené šanci nastavení VÍTĚZSLAV BROŽ. Ten stál osamocený před bránou, kde mu přihrál puk Rašín. Následně jihlavský forvard kličkou obehrál ležícího brankáře Holatu a zavěsil puk mezi tři tyče. Asistence: Patrik Rašín.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Ve třetí třetině jsme branku neviděli, větší šance si vytvořili hosté, ovšem žádnou z nich využít nedokázali, a tak přijde na řadu prodloužení.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  58:52
  Zakázané uvolnění Dukly. Hra se na konci normální hrací doby kouskuje.
   
  58:32
  Kadlic ukořistil ve středním pásmu puk, ale poté vjel do ofsajdu.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:06
  Dlouhou pasáž bez přerušení, v němž měli více ze hry hosté ukončil až souboj u mantinelu, po němž puk zapadl do hlediště.
   
  54:53
  Následně při přečíslení dva na jednoho vytáhl Holata haškovský zákrok, kdy vleže vystrčil do vzduchu svůj pravý beton a vytěsnil puk mířený do horní poloviny brány.
   
  54:24
  Juda nabruslil do útočného pásma a zpoza kruhů se snažil najít mezeru mezi Holatovými betony. Brněnský gólman si prostor pohlídal.
   
  53:48
  Studeného projektil od modré vyrazil betonem mimo nebezpečí Juřička.
   
  52:29
  Meluzín vypálil z pravého kruhu, Juřička vytáhl lapačku a zakročil.
   
  51:07
  Studený pálil od modré, Juřička vytáhl svůj beton a projektil brněnského zadáka eliminoval.
   
  51:03
  Zakázané uvolnění Komety.
   
  50:56
  Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez střeleckých pokusů. Oba týmy si dávají pozor na zadní vrátka a nechtějí chybovat.

  Václav Petrů

  Branky a nahrávky: 33. Kavický (Caha, Vašíček), 35. Meluzín (Zajíček) – 11. Barák (Trnka), 33. Juda (Marek), 62. Brož (Rašín)


  HC Kometa Brno: Holata (Pleticha) – Věžník, Sedláček, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, P. Vašíček, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Novák, Kavický, Gajarský, D. Vašíček, Kunc, Kadlic.
  HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Křišta, Veleba, Sapík, Marek, Trávník, Rašín – Brož, Daňhel, Úlovec, Krajíček, Kardoš, Najman, Filip, Juda, Pigl, Trnka, Barák, Svoboda.

  Rozhodčí: Čuňočka – Měkýš, Otáhal