1:2 (1:2)
FC Velké Meziříčí
Pátek 13.10.2017, 18:00Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:31:10)

Je dobojováno! Velké Meziříčí nakonec dokázalo zvítězit a upevňuje si první místo v tabulce. Sledovali jsme krásné utkání, především první půle byla reklamou na fotbal. Skóre po individuální akci otevřel nejlepší střelec MSFL Jan Silný. O malou chvíli později ale srovnal Petr Dolejš, který hrál opravdu výborný zápas. Obrat dokonal o deset minut později Pavel Simr. Úvodní pětačtyřicetiminutovka přinesla několik dalších příležitostí a čtyři nastřelené tyče! I druhá půle začala ve vysokém tempu, ovšem branku jsme už neviděli. Tři body tak putují na stranu hostů.

90+2

90+1
    Dvě minuty přidal Ivan Vostrejž. Stále se hraje na obranné polovině Hanáků, kteří se nemohou dostat k míči.

90
    Fotbalisté Velmezu drží míč u rohového praporku na útočné polovině a kombinují. Za chvíli se dozvíme, kolik hlavní sudí přidá nad rámec druhého poločasu.

89
    Hosté využívají posledního střídání v tomto zápase. Velmi pomalým tempem odchází Radim Šuta. Jeho místo v samotném závěru zaujme Tomáš Duba.

88
    Následná střela z nějakých pětadvaceti metrů končí vysoko nad hostující svatyní! Hanáci se nemohou dostat do větší příležitosti.

87
    Žlutou kartou potrestán ve středu hřiště Patrik Mucha. Téměř všichni hráči Kroměříže se nyní vydali do pokutového území soupeře.

87
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Dominik Krhut, přichází Ondřej Zavadil.

86
    Dlouhý nákop na Neuberta. Ten si v souboji pomohl loktem a byl mu odpískán útočný faul. Velmez s rozehrávkou příliš nepospíchá.

85
    Míč však skončil až v zámezí, na zadní tyči totiž nezůstal nikdo z domácích hráčů, další práce pro Pokorného.

84
    Žlutou kartu nyní viděl Michal Bouček, který ve skluzu hodně ostře zajel do protihráče. Standardka pro domácí!

82
    Žádný z domácích fotbalistů teď nedosáhl na vysoký centr. Chvíle odpočinku pro hosty, Pokorný bude odkopávat od brány.

81
    Hosté se dostávali do zajímavého brejku. Ten zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd, Kroměříž rychle rozehrává!

80
    Na hřišti teď zůstal ležet hostující kapitán Jaroslav Krejčí, který musí střídat. Nahradí ho Miloš Kriegsmann.

78
    Domácí se radovali ze vstřelené branky! Jejich radost ale brzy skončila, hlavní sudí ve vápně viděl ruku, Hanáci se nyní pořádně zlobí!

78
    Je to tak, hřiště opouští Radovan Budín, opačným směrem pak míří Martin Neubert.

76
    Následný rohový kop už žádné nebezpečí pro Trochtu nepřinesl, domácí budou nejspíše střídat.

75
    Dobrá příležitost pro hosty. Jeden z domácích obránců se ale stihl vrátit včas a zasáhl ještě před brankovou čárou, roh pro Velmez!

74
    Hodně ostrý zákrok před velkým vápnem domácích, hlavní sudí vytahuje žlutou kartu, kterou obdržel Robin Elšík.

72
    Další šance pro Velmez! V té se ocitl dnes výborně hrající Dolejš, s jehož pokusem na zadní tyč si poradil Trochta, který teď zachránil svůj celek před třetí inkasovanou brankou!

71
    Série drobných faulů ve středu hřiště, u míče zůstávají hostující fotbalisté, kteří svého soupeře téměř k ničemu nepouštějí.

70
    To se alespoň v tuto chvíli nepodařilo. Bude z toho odkop od hostující brány, čas hraje pro Velmez!

69
    Standardní situace pro domácí z velmi zajímavé příležitosti. Dokáže Kroměříž srovnat krok tohoto utkání?

68
    Kroměříž v posledních minutách přidal, Hanáci jsou aktivnější a drží míč na svých kopačkách. Žádné velké příležitosti ale nepřicházejí.

66
    Domácí si vůbec nerozuměli, odkopávat bude také Pokorný, který pochopitelně s rozehrávkou vůbec nepospíchá.

65
    Dolejš teď hledal své spoluhráče hodně vysokým centrem z pravé strany. Balón nakonec končí až za bránou Trochty, který bude odkopávat.

64
    Velmez je v posledních minutách aktivnější a hlavně nebezpečnější. Kroměříž se snaží kombinovat, ovšem o míč často přichází už na vlastní polovině.

63
    Obrovská šance pro hosty! Po centru z pravé strany se do zakončení z voleje dostal Demeter, jehož pokus skončil těsně vedle pravé tyče Trochty!

62
    Chybná rozehrávka domácích, k míči se dostal Demeter, který se pokoušel překvapit Pokorného. Střela mu však vůbec nesedla, bude z toho autové vhazování pro Kroměříž.

60
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Martin Blanař, přichází Robin Elšík.

59
    Útočný faul také na druhé straně hřiště. Kroměříž rychle rozehrává, kombinuje na vlastní polovině a hledá skulinku v defenzivě Velmezu.

58
    Domácí se dožadovali odpískání faulu. Hlavní sudí zůstává klidný, hra pokračuje, u míče hostující fotbalisté.

57
    Trochta šel hodně daleko pro míč, který mu při zákroku vyklouzl. Domácí obrana však zareagovala na jedničku, míč končí v zámezí.

56
    Celou situaci teď vyřešil brankář Trochta. I nadále ale sledujeme skvělý fotbal na obou stranách, jedna nebezpečná situace střídá druhou!

55
    Ostrý zákrok Pavla Hlocha na polovině hřiště. Hlavní rozhodčí tento zákrok trestá žlutou kartou.

53
    Sám Demeter ji rozehrál, hosté se museli rychle vracet. Silný dostal skvělou přihrávku na hranici penalty, ovšem poté naprosto trestuhodně přestřelil prázdnou bránu!

52
    Velmez drží míč na svých kopačkách a kombinuje na útočné polovině. Výbornou individuální prací se prezentoval Demeter, který vybojoval standardní situaci!

51
    Kroměříž vybojovala standardní situaci. Ta se jim vůbec nevyvedla, naopak se domácí museli rychle vracet. Za záchranou brzdu zatáhl Tomáš Okleštěk, který po zásluze vidí žlutou kartu.

49
    Centr na zadní tyč. K zakončení se dostal opět Dolejš, ovšem ten nedokázal zamířit přesně, domácí teď měli pořádnou kliku!

48
    Demeter už balón nestihl na hrací ploše, fotbalisté Kroměříže rychle rozehrávají a míří na útočnou polovinu.

47
    Domácí se hned v úvodu dostali do slibné příležitosti. Centrovaný míč našel Silného, jehož hlavička z obtížné pozice skončila vedle hostující brány!

46
    Hosté v poločase střídali. Dohráno má Eduard Smejkal, kterého nahrazuje Pavel Mezlík.

46

Hlavní sudí po uplynutí pětačtyřiceti minut ukončil první poločas. Sledovali jsme skutečně reklamu na fotbal, oba týmy ukázaly, proč patří k nejlepším celkům soutěže. První půle nabídla tři branky, čtyři nastřelené tyče a také několik dalších neproměněných šancí. Skóre otevřel domácí Silný, ovšem hosté srovnali zásluhou dnes výborně hrajícího Dolejše. Smejkal poté dokázal otočit vývoj, ovšem zápas je stále otevřený!

45+1

44
    Neskutečný fotbal pokračuje! K zakončení hlavou se dostal jeden z domácích fotbalistů. Jeho hlavičku však zastavuje pouze břevno, Kroměříž má v těchto chvílích navrch!

43
    Obránci Velmezu se museli rychle vracet! Silný postupoval úplně sám na hostícího gólmana, který jeho pokus dokázal vyrazit, to byla obrovská šance na srovnání!

42
    Rychlý kontr hostů na levé straně! Následně přišel zblokovaný centr, balón končí až za bránou Pokorného, roh pro Velké Meziříčí!

40
    Obrovský závar v pokutovém území hostů! Obránci Velmezu to nakonec zvládli a míč následně odkopli do bezpečí.

39
    Úvodní žlutá karta tohoto utkání! Tu nyní hlavní sudí vytahuje hostujícímu hráči, kterým je Eduard Smejkal.

38
    Kroměříž dnes nemůže najít recept na obranu Petra Dolejše. Ten znovu utekl po pravé straně, ovšem místo střely ještě přihrával doleva, což se prokázalo jako špatné řešení!

37
    Domácí to znovu hodně překombinovali. Místo střely ještě hledali další možnost pro přihrávku a o míč brzy přišli.

35
    Nedorozumění v hostující rozehrávce, Kroměříž bude rozehrávat čtvrtý roh v tomto utkání!

34
    I nadále se hraje ve vysokém tempu a sledujeme skvělý fotbal. Hosté jsou i díky dvěma brankám v posledních minutách aktivnějším celkem.

33
    Znovu to byl Dolejš, který dostal hodně prostoru. Hostující fotbalista se opět dostal k zakončení, ovšem jeho zblokovaný pokus kryje Trochta!

32
    Petr Dolejš je dnes opravdu k nezastavení! Hostující fotbalista zatáhl po pravé straně a poté poslal míč do vápna. Velmez ale o dvě branky nevede, následný pokus zastavuje pouze břevno!

31
    Centr letěl na přední tyč, následná hlavička však skončila pouze vysoko nad, rozehrávat bude brankář Pokorný.

30
    Další roh pro Kroměříž přijde až za malou chvíli. Na hřišti teď zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů, který se pomalu zvedá.

29
    Domácí se dobrou kombinací dostali až k pokutovému území soupeře. Zadáci Velmezu se ubránili jen za cenu rohového kopu!
    27. SIMR - 1:2

27
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hosté otáčejí skóre a jdou do vedení! Výborná práce Dolejše na pravé straně. S jeho pokusem si brankář Trochta poradil, když balón vyrazil před sebe. Následné dvě dorážky ještě brankou neskončily, ovšem střela PAVLA SIMRA už znamená gól!

26
    Dvě rychlé akce na obou stranách. Dolejš ve velkém vápně nenašel žádného z jeho spoluhráčů. Domácí to poté možná trochu překombinovali.

25
    Ostrý zákrok ve středu hřiště, i tentokráte se to obešlo bez žlutého napomínání, rozehrávat budou hostující fotbalisté.

23
    Rychlý útok domácích zastavuje taktický faul. Především diváci se velmi zlobí, hlavní sudí Ivan Vostrejž zatím nevytahuje kartu.

22
    Totožná situace jako před malou chvílí. Kroměříž teď měla ve velkém vápně pouze jednoho hráče, rozehrávat bude Pokorný.

21
    Už se ale zase hraje. Centr z levé strany teď nenašel žádného z hostujících fotbalistů, další práce pro Trochtu.

20
    Výbornou příležitost hostů teď zastavuje hlavní sudí, který píská útočný faul. Na hřišti zůstává ležet domácí gólman Trochta.

18
    Zatím se hraje opravdu ve vysokém tempu, jedna útočná akce střídá druhou. Hosté teď budou vhazovat na útočné polovině.
    17. DOLEJŠ - 1:1

17
    Míč si vzal na starost PETR DOLEJŠ, který obstřelil zeď. Jeho pokus po levé ruce brankáře Trochty končí v síti! Hosté tak čtyři minuty po inkasované brance srovnávají!

16
    Faul kousek před velkým vápnem. Přímý kop pro hosty, dobrá šance na srovnání!

15
    Mohlo být srovnáno! Z nějakých dvaceti metrů teď střílel Šuta. Brankář Trochta vyrazil do břevna, od kterého se balón odrazil zpět do jeho náručí!

14
    Domácí se dostávali do další zajímavé situace. Tentokráte však přichází útočný faul, hosté rychle rozehrávají.
    13. SILNÝ - 1:0

13
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    JAN SILNÝ prokázal, proč je nejlepším střelcem celé soutěže. Dostal skvělou přihrávku a postupoval z levé strany sám na gólmana. Zadáci hostů se stihli vrátit, ovšem domácí kanonýr obelstil oba obránce a následně tváří v tvář nedal Pokornému šanci!

11
    Jeleček teď prokázal výbornou práci s míčem, za kterou se dočkal také hlasitého potlesku z tribun.

10
    Velké Meziříčí vybojovalo standardní situaci. Centr na zadní tyč ale nenašel žádného z hostujících fotbalistů, odkop pro Trochtu.

8
    Zajímavý centr do velkého vápna. Tam přišel obrovský závar, domácí se dožadovali odpískání ruky, hlavní sudí však ukazuje, že se bude rozehrávat od hostující brány!

7
    Silný mohl postupovat sám na Pokorného! Ještě před nim ale zasáhla hostující defenzíva, první roh také pro Kroměříž!

6
    Fotbalisté Kroměříže se sice ubránili, ovšem chvíli poté přišel další roh pro hosty. Celou situaci vzápětí vyřešil domácí gólman Trochta.

5
    Rychlá akce hostů po pravé straně hřiště, před Dolejšem však výborně zasáhl jeden z domácích obránců, roh pro hosty!

4
    Hlavní sudí teď viděl útočný faul, rozehrávat tak bude znovu brankář Pokorný.

2
    Domácí začali velmi aktivně a necelé dvě minuty kombinovali na polovině svého soupeře. Další útočné snažení ale zastavuje ofsajd.

1

SK HS Kroměříž: Trochta – Hloch, Cupák, Blanař, Okleštěk, Silný, Matoušek (C), Kovář, Budín, Krhut, Jeleček
    Náhradníci: Kofroň, Šmerda, Neubert, Zavadil, Dostál, Elšík

FC Velké Meziříčí: Pokorný – Šimáček, Mucha, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Smejkal, Krejčí (C), Demeter, Komínek
    Náhradníci: Kriegsmann, Mezlík, Duba, Berka, Kruba

Rozhodčí: Ivan Vostrejž – Tomáš Sedláček, Gabriela Hanáková.

Těžko hledat favorita. Kurzy sázkových kanceláří hovoří naprosto vyrovnaně, kurzy na oba celky jsou stejné! Utkání bude jako hlavní řídit Ivan Vostrejž. Na čarách mu budou pomáhat Tomáš Sedláček a Gabriela Hanáková.

Na druhé straně FC Velké Meziříčí, zatím vedoucí tým MSFL. Hosté ještě neprohráli, osm výher a dvě remízy, celkově tedy šestadvacet bodů. Velké Meziříčí je neskutečně produktivní, za deset utkání nastřílelo 33 gólů, což je jednoznačně nejvíce z celé soutěže. Průměrově tedy více než tři vstřelené branky na zápas! Jejich nejlepším střelcem je zatím s devíti brankami Pavel Simr. V posledním utkání Velmez remizoval na domácí půdě proti Líšni, tento duel skončil výsledkem 2:2.

SK HS Kroměříž je momentálně na třetím místě tabulky. Domácí zaznamenali sedm výher z deseti zápasů, na svém kontě tak mají jednadvacet bodů. Nejlepším střelcem tohoto celku je zatím se třinácti zásahy Jan Silný, který dominuje také střelecké tabulce celé soutěže! Když si uvědomíme, že Kroměříž vstřelila dvacet branek, je nám jasné, jak moc je tento fotbalista pro svůj tým důležitý. Poslední zápas odehráli svěřenci Davida Klimka na hřišti 1. HFK Olomouc. Vyhráli 2:1, o obě branky se postaral právě Jan Silný!

Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Moravskoslezská fotbalová liga má programu další zápasy. Šlágrem jedenáctého kola bude jednoznačně souboj, ve kterém SK HS Kroměříž přivítá FC Velké Meziříčí.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.