Čerepovec – Riga 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 6:2 (kon.) | N.Novgorod – Spartak Moskva 1:0 (kon.)
Minsk – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Soči 4:3 (2:1 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 4:2 (kon.)

Bodyčeky: 12-11 (20:26:23)

Končí defenzivně laděné utkání, kde domácí NIžnij Novgorod poráží 1:0 Spartak Moskva. O jedinou branku se v 5.minutě postaral lotyšský reprezentant Kasper Daugavinš, který dostal parádní přihrávku od Žukova. Zbytek zápasu byli domácí fenomenální v napadání a hlídání středního pásma, hosty držel v utkání neskutečný Bespalov. Torpedo zůstává na čtvrtém místě a snižuje ztrátu na první místa, Spartak Moskva prohlubuje svou krizi, i když zlepšil obrannou fázi.

59:38
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., vysoká hůl).

59:30
    Zakázané uvolnění Spartaku. Domácí trenér Skudra si bere oddychový čas.

59:11
    Utkání mohl rozseknout Grigorev, jenže nedokázal bekhendem trefit opuštěnou bránu.

58:58
    Už se to povedlo a Spartak zkouší všechno nebo nic.

58:48
    Nižnij Novgorod neustále napadaná a hosté se nemají jak dostat do šesti hráčů na ledě.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:20
    Třetí formace Torpéda drží puk v útočném pásmu a čas stále běží a běží.

56:25
    Maxwell se pokusil o střelu lehce za modrou čarou, jenže jeho pokus letí pouze do ochranné sítě.

55:38
    Domácí kombinují za svou brankou a čekají, než přijde nová odpočatá formace.

55:07
    Lajunen se konečně dostal individuálně do útočné třetiny, jenže za brankou Lisutina byl zdvojen a rychle byl odstaven od puku.

54:39
    Opět se nemůžou hráči Spartaku dostat do útočné třetiny. Začíná se utkání vyvíjet tak, že není o čem psát.

53:19
    Medvědev vystřelil od modré, brankář vyrazil před sebe kde stál Urokov, ten ihned bekhendem vypálil, jenže jenom do betonů.

52:47
    Opět fantastické napadání domácích. Pokud domácí udrží tento výsledek, tak hlavní klíč dnešního utkání je napadání a zavřené střední pásmo.

52:06
    Zakázané uvolnění hostujícího celku, který je opět pod palbou napadání. Hostující trenér Jepančintsev rozmýšlí, jestli odvolá brankáře nebo ne.

51:48
    Žukov se točil kolem brány Spartaku. To se nelíbilo Bespalovovi, který si počkal na vhodnou chvíli, a poté mu uzmul puk.

50:56
    Další zákrok si připisuje hostující brankář, který již zastavil 22 střel a má 95,65% úspěšnost!