Tampa – Pittsburgh 5:4 (kon.) | Florida – St. Louis 5:2 (kon.) | Nashville – Dallas 4:1 (kon.)
Chicago – Minnesota 2:5 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:4 (kon.) | Arizona – Detroit 2:4 (kon.)
San Jose – Buffalo 3:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:5 (0:0, 0:1, 2:4)
Minnesota Wild
Pátek 13.10.2017, 02:30 • United Center, Chicago • NHL

59:44
    Šestnáct sekund před koncem ještě jeden trest. Mike Reilly dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

57:52
    Tyler Ennis dostal dvě minuty za sekání a bude se hrát ve hře 4 na 4. Chicago zřejmě odvolá ještě jednou brankáře.

56:35
    Daniel Winnik se před komerční přestávkou pustil do Richarda Pánika, který dostal kromě trestu za hrubost také dvě minuty za krosček. Daniel Winnik byl vyloučen pouze za hrubost. Wild mají přesilovou hru.

52:46
    Mikko Koivu dostal dvě minuty po faulu na Tannera Kera v obranném pásmu. Vysoká hůl.

50:32
    Joel Quenneville si vzal Coach Challenge kvůli postavení mimo hru, která nebyla úspěšná, a Chicago navíc půjde kvůli zdržování hry do čtyř. Nové pravidlo je nekompromisní. Wild mají šanci rozhodnout. Trest pro střídačku Chicaga odpyká Alex DeBrincat.

43:24
    Tyler Ennis si na pravém křídle z úhlu krásně vybruslil před bránu, na vzdálenější levé tyči ale Coreyho Crawforda z blízkosti nepřekonal. Arťom Anisimov ho ovšem předtím sekl a dostal dvě minuty.

36:59
    Minnesota měla na ledě v jeden moment hned sedm hráčů a vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Chris Stewart. Chicago má velkou šanci navázat na předchozí tlak a prolomit skóre.
    John Hayden a jeho parádní, přesný a tvrdý pravý hák!

28:03
    John Hayden se pustil do bitky s Marcusem Folignem a oba hráči se navzájem pořádně masírovali do doby, než John Hayden předvedl parádní pravý hák a málem knockoutoval svého soupeře. Na obou stranách pět minut za bitku.

21:08
    Eric Staal byl hráčem, který sekl pronikajícího Arťoma Anisimova, a Chicago si zahraje první přesilovou hru.

7:53
    Richard Pánik fauloval Charlieho Coylea a po necelých osmi minutách si Minnesota zahraje přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 49. Hartman (Kero, P. Kane), 60. J. Toews (Forsling, Hartman) – 40. E. Staal (Coyle), 51. Stewart (Zucker), 53. Zucker (Reilly, Cullen), 56. Stewart (Ennis, Spurgeon), 58. M. Koivu (Eriksson Ek, Quincey)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith (A), Seabrook (A), Kempný, C. Murphy, Forsling, Rutta – Saad, J. Toews (C), Pánik – Hartman, Anisimov, P. Kane – Sharp, Kero, DeBrincat – Bouma, Wingels, Hayden. Hlavní trenér: Joel Quenneville.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Brodin, Dumba, Quincey, Reilly, Olofsson – Niederreiter, E. Staal (A), Coyle – M. Foligno, M. Koivu (C), Ennis – Zucker, Eriksson Ek, Stewart – Winnik, Cullen. Hlavní trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Marc Joannette, Kevin Pollock. Čároví: Bryan Pancich, Shandor Alphonso

Diváci: 21386