Lipt. Mikuláš – Košice 5:3 (kon.) | Trenčín – Poprad 3:2 (po pr.) | Zvolen – Nitra 3:4 (0:1 po s.n.)
Nové Zámky – Detva 3:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HKM Zvolen
3:4 (0:0, 1:3, 2:0 - 0:0)
HK Nitra
sk Pátek 13.10.2017, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

Nitra mala zápas rozohraný na trojbodové víťazstvo, ale domáci zabrali a v závere dokázali duel vyrovnať. V nájazdoch bol úspešný iba jediný strelec Matej Paulovič a tak bod ostáva vo Zvolene a dva putujú do Nitry. (20:34:02)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Nitra.
    Autorom víťazného gólu je PAULOVIČ.

3. série
    0:1
    Strela medzi betóny, ktorú Laco chytá. Nitra víťazí.

0:0
    Pekný blafák, ale Laco chytá do lapačky.

Samostatné nájazdy začínajú.

65 minút na rozhodnutie tohoto zápasu nestačilo a tak ho budú musieť rozhodnúť samostatné nájazdy. Začne ich domáci tím.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:50
    Strela Blackwatera Climie vyráža a hneď z protiútoku Coffmanova strela do Lacovho ramena.

64:15
    Hostia krúžili tak dlho v útočnom pásme až dokázali celú trojicu prestriedať, ale napriek tomu to ku žiadnej šanci Corgoňov neviedlo.

63:20
    Prečíslenie hostí troch na jedného, ale veľmi nepresná prihrávka Milama.

62:38
    Obdržálek prekorčuľoval celé pásmo, vylepšil si strelecký uhol a zakončoval.

62:15
    Prvá strela, ale iba ľahký pokus z hokejky Lukáša Juríka. Veľmi opatrné predĺženie.