Linz – Salzburg 1:3 (kon.) | Rheindorf Altach – Admira 2:2 (kon.) | Rapid – St. Pölten 1:0 (kon.)
Wolfsberger – Mattersburg 2:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:2 (1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 14.10.2017, 18:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouská Bundesliga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Sallinger – Zündel, Sollbauer, Rnić, Palla – Flecker, Leitgeb, Offenbacher, Nutz – Gschweidl, Ouedraogo.
    Náhradníci: Soldo – Frieser, Drescher, Topcagic, Wernitznig, Steiger, Rabitsch.

SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Höller, Malic, Mahrer, Rath – Erhardt, Sittsam, Jano – Gruber, Bürger, Renner.
    Náhradníci: Casali – Pink, Prevljak, Sánchez, Ortiz, Grgic, Ertlthaler.

Rozhodčí: Weinberger – Heidenreich, Gruber.

1

2
    Hostující Bürger si při zpracování balonu počínal nedovoleně a je pískáno. Míč mají domácí.

4
    Domácí se snažili kombinovat na polovině soupeře. Jejich snažení ale bylo velmi nepřesné a obránci Mattersburgu byli prakticky bez práce.

6
    Hostující stoper Mahrer ve snaze rozehrát levačkou poslal míč jen na tribunu. Balon pro domácí.

8
    Po faulu na Zündela kopali domácí přímý kop z pravé strany. Po centru do vápna se ale hosté dokázali ubránit.

11
    Máme za sebou úvodních deset minut zápasu. Podle očekávání sledujeme zatím jen velmi průměrné utkání dvou týmů z chvostu tabulky.

13
    Především hosté nikam nespěchají. Po získání balonu dlouze kombinují a čekají, jak zareaguje soupeř.

16
    Hodně mimo vápno musel nyní vyběhnout domácí gólman Sallinger, který odehrál míč před dotírajícím Bürgerem.

18
    Hostující obránce Höller se dopustil u lajny faulu, což se mu tedy vůbec nelíbilo. Na verdiktu rozhodčího ale nic nezměnil.

19
    Po následném přímém kopu se zaskvěl brankář Kuster, který reflexivním zákrokem vyrazil Offenbacherovu hlavičku!
    19. Kuster skvěle zasáhl

19
    Za faul na polovině hřiště dostal žlutou kartu Sittsam.

21
    Po dlouhém autu až do vápna domácího celku se k hlavičce dostal Mahrer a domácí gólman měl co dělat, aby míč vyrazil na roh.
    21. Mahrer málem překonal Sallingera

24
    Žlutou kartu dostává Bernd Gschweidl (RZ Pellets Wolfsberger AC).

26
    Domácí fotbalisté se musí nyní bránit. Hosté jsou v posledních desítkách vteřin aktivnější.

27
    Wolfsberger právě vstřelili branku!
    Hostující Höller udělal nyní obrovskou chybu, po ní následoval centr do vápna, kde se nejlépe zorientoval ISMAEL OUEDRAOGO, který ve velké pohodě hlavou posílá domácí do vedení!
    27. Ismael OUEDRAOGO - 1:0

30
    Hosté jsou nyní v nelehké situaci. Musí hodně zabrat, aby se pokusili srovnat krok s domácím týmem.

33
    Domácím fotbalistům se začalo hrát po gólu na 1:0 lépe. Jsou seběvědomí a soupeři toho moc nedovolují.

34
    Po centru Rennera z levé strany si na přední tyč naběhl Bürger, míč ale do brány nasměrovat nedokázal.

37
    Domácí kopali rohový kop, po kterém se ale ve vápně útočného faulu dopustil Leitgeb a rozehrávat budou hosté.

37
    Znovu Leitgeb nyní na polovině hřiště šlapákem znovu fauloval a už dostává žlutou kartu.

39
    První poločas spěje pomalu ke svému konci. Hra se přesunula opět do středu pole.

41
    Hosté se nyní tlačí k vápnu soupeře, gólman Sallinger může být ale zatím v klidu.

45

V prvním poločase jsme sledovali vyrovnaný fotbal. Spokojenější budou přesto domácí, kteří se v 27. minutě dostali do vedení díky hlavičce Ouedraoga. Hosté sice poté přidali, avšak míč do brány nedopravili a ve druhém poločase tak budou muset dotahovat.

46

46
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Florian Sittsam, přichází Smail Prevljak.

48
    Ve vápně se k balonu nyní dostal Gschweidl, svou střelu z dobré pozice ale poslal vysoko nad bránu.

50
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Na přímý kop Rennera si naběhl stoper NEDELJKO MALIC, který hlavou překonal gólmana Sallingera.
    50. Nedeljko MALIC - 1:1

52
    Domácí bleskově odpovídají a berou si zpět vedení v zápase. Na hranici vápna si balon zpracoval BERND GSCHWEIDL a ranou na zadní tyč překonal gólmana Kustera – 2:1!
    52. Bernd GSCHWEIDL - 2:1

54
    Tempo hry se nyní uklidnilo. Hraje se ve středu pole a hosté se snaží tlačit do útoku.

56
    Po dalším přímém kopu Rennera propadl míč na zadní tyč ke zcela volnému NEDELJKO MALICOVI, který svým druhým gólem v zápase opět srovnává na 2:2!
    56. Nedeljko MALIC - 2:2

59
    Domácí opět zabrali a tlačí se na polovinu soupeře. Hosté jsou ale zformovaní a čekají na to, s čím přijde soupeř.

61
    Ouedraogo se nyní hodně důrazně opřel na polovině hřiště do soupeře. Byl mu odpískaný faul, což se samozřejmě domácím nelíbí.

63
    Čas rychle plyne a do konce zápasu chybí něco okolo půl hodiny. Domácí se snaží, jenže do šancí se teď nedostávají.

65
    Pokus o útočný výpad hostů skončil hned dvojnásobným ofsajdem.

68
    Po standardní situaci hlavičkoval Ouedraogo, gólman Kuster v pohodě míč lapil.

70
    Další centr do vápna před Ouedraogem odhlavičkoval na roh Mahrer. Z následné standardky domácí nezahrozili.

71
    Na balon za obranu si naběhl Gruber, z plného běhu ale míč poslal hodně mimo.

73
    Hra je opticky hodně vyrovnaná. Nyní se zdá, že o vítězství může dnes usilovat jakékoliv mužstvo.

74
    Balon nyní propadl k Ouedraogovi, jehož rána byla ale zblokovaná. Následuje roh.

75
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Ismael Ouedraogo, přichází Mihret Topcagic.

78
    Závěr zápasu se již nehraje v takovém tempu jako v minulých minutách.

81
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Andreas Gruber, přichází Markus Pink.

82
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Gerald Nutz, přichází Christopher Wernitznig.

84
    Domácí se pokoušeli zahrozit po dlouhém autu. Nakonec byl ale odpískaný útočný faul a hosté se ubránili.

87
    Závěr zápasu se rychle blíží. Nyní mají domácí možnost v podobě přímého kopu.

88
    Po nakrátko rozehraném přímém kopu pálil Flecker, míč ale poslal těsně mimo.

90
    Již se rozběhla poslední minuta normální hrací doby. Aktivnější jsou v závěru domácí.

90+1
    Po centru z pravé strany balon doputoval až ke Kusterovi, který rychle rozehrál. Hosté očividně pomýšlejí na tři body.

90+2
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Bernd Gschweidl, přichází Joshua Steiger.

90+2

Je tu konec zápasu. Ve druhém poločase jsme sledovali rozhodně zajímavý fotbal. Zejména pasáž mezi 50. a 56. minutou přinesla hned tři góly. Nakonec se ale zrodila remíza 2:2, kterou ani jedno z mužstev s nadšením nebere. (20:21:58)