Charleroi – Eupen 2:2 (kon.) | Genk – Mouscron 1:1 (kon.) | Lokeren – Sint-Truiden 1:1 (kon.)
Gent – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (0:0)
Sint-Truiden VV
Sobota 14.10.2017, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 10. kolo

Přeju hezký zbytek sobotního večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:53:43)

Sledovali jsme průměrné utkání mezi Lokerenem a St.Truidenem, které končí zaslouženou remízou 1:1. Nejprve se prosadil v 48. minutě Botaka, jenže v 83. minutě snížil na konečný stav domácí Soder. Zbytek utkání probíhalo velmi bojovně se spousty faulů. Domácí zůstanou na devátém místě, St.Truiden se propadne na šestou příčku.

90+4

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Sascha Kotysch (Sint-Truiden VV).

90+2
    Žlutou kartu dostává Sascha Kotysch (Sint-Truiden VV).

90+1
    Žlutou kartu dostává Stelios Kitsiou (Sint-Truiden VV).

90
    Rozhodčí Bert Put se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Útočným faulem se provinil Botaka.

87
    Nepřesná přihrávka Overmeire končí za brankvou čarou. Pirard bude odkopávat od brány.

86
    Všichni domácí hráči jdou do útoku, jenže zapomínají na obranu, kdyby postranní sudí neodpískal ofsajd, St.Truiden by slavilo rozhodující branku.

85
    Útočným faulem se provinil domácí Overmeire.

84
    Domácí tým nadále tlačí svého soupeře. Uvidíme, zda se dokážou prosadit.
    83. Robin SÖDER - 1:1

83
    Lokeren právě vstřelil branku! Krásná kombinace po levém křídle, poté de Ridder parádně poslal centr do vápna na ROBINA SODERA, který dokázal střelit vyrovnávající branku do prázdné brány.

82
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Marko Mirić, přichází Lewis Enoh.
    81. Mijat Marić (LOK)

81
    Obrovská šance na vyrovnání! K hlavičce se dostal Marič a již překonal brankáře Pirarada, nicméně obránce na brankové čáře odkopl do bezpečí.

80
    Rohový kop pro domácí celek.

79
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Casper De Norre, přichází Stelios Kitsiou.

Ondřej Klos

Branky: 83. Söder – 48. Botaka

Karty:   70. Benchaib (LOK) – 66. Boli (SIT), 77. Dussaut (SIT), 90+1. Kitsiou (SIT), 90+2. Kotysch (SIT)   90+3. Kotysch (SIT)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 7:2. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 16:23.
    Sporting Lokeren: Verhulst – A. Skúlason, Filipović, Marić, Mpati Bibuangu – de Ridder, Khadim Rassoul (58. Benchaib), Kehli (78. Terki), Overmeire, Mirić (82. Enoh) – Söder.
    Náhradníci: Geens – Marzo, Benchaib, Enoh, Terki, Monsecour, Lawal.

Sint-Truiden VV: Pirard – De Sart (60. Boli), Kotysch, Teixeira, Dussaut – De Norre (79. Kitsiou), Legear (68. Acolatse), De Petter – Charisis, Asamoah, Botaka.
    Náhradníci: Steppe – Abrahams, Antunes, Boli, Goutas, Kitsiou, Bourard, Acolatse.

Rozhodčí: Bert Put