Barys – Kunlun 4:3 (po pr.) | Omsk – Chabarovsk 0:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Vladivostok 1:3 (kon.)
Čeljabinsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 3:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 14.10.2017, 13:30 • Traktor Arena • KHL

Slovan na body ani dnes nedosáhne. Nutno říci, že domací Traktor dnes bere zaslouženě všechny tři body za výhru 2:1. Až na pár výpadů se Slovan k soustavnějšímu tlaku nedostal. Na jeden gól se těžko vyhrává. Sledovali jsem parádní představení obou českých gólmanů. Především J. Štěpánek držel naděje svého týmu až do zavěrečných minut.

V příštím kole zajíždí Slovan na led Magnitogorsku a Traktor opět doma přivítá CSKA Moskva. To je ode mě vše. Přeji vám příjemný zbytek soboty.
    J. Dostál (15:59:21)

59:45
    Traktor se osvobozuje, je konec

59:20
    Oddechový čas pro hosty.

58:50
    Nevypadá to na žádný soustavný tlak hostů, spíše Traktor hrozí, závěrečné minuty zvládá bravurně. Štěpánek chytá Šarovovu možnost.

58:00
    Poslední 2 minuty

57:10
    Šarov nedokázal v pádu zakončit, ale toho nemusí mrzet. Traktor drží puk v útočném pásmu Slovanu. Slovan už to otevírá.

56:45
    Až nyní Bačík uklidňuje hru za vlastníi bránou. Slovan střídá.

55:50
    Štěpanek podržel kotouč před domácím kapitánem Kručininem. Vhazování po pravici Štěpánka.

55:10
    Domácí teď chytře šetří čas, drží puk daleko od Francouzovy brány.

54:00
    Švarný zakládá nový útok, Slovan se tlačí dopředu, nic jiného mu ani nezbývá.

53:12
    Po střele Eberta se bude vhazovat v útočném pásmu Slovanu.

52:39
    Šarov zůstal ležet na ledě. Vylučovat se nebude. Rozhodčí teď trošku pomohl Slovanu.

51:58
    Jakuceňa dostal dobrou nabídku, ale netrefil.

51:41
    Traktor se vrátil do útočného pásma a Slovan to řeší jen za c enu zakázaného uvolnění.

50:00
    Dnes nejaktivnější 3. útok Slovanu se snaží něco vymyslet. Posledních 10 minut do konce základní hrací doby.

49:20
    Zakázané uvolnění Slovanu.

48:50
    Sádecký nahazoval a Štastný tečoval před Francouzem, pěkný výpad 4. útoku Slovanu.

47:30
    Vidíme obrovský boj, o hokejové kráse se moc mluvit nedá Oba týmy potřebují bodovat, aby se přiblížili místům zaručující play off.

Jiří Dostál

Branky a nahrávky: 15. Gynge (Szczechura, Polygalov), 26. Kručinin (Mamajev) – 17. Viedenský (Kašpar)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko (A)) – A. Petrov, Kolcov, I. Višněvskij, Bailen, Mamajev, Borodkin, Nikitin – Jakuceňa (A), Rybakov, Černikov – Šarov, Szczechura, Gynge – Kručinin (C), Polygalov, Peňkovskij – Kokujov, Šipin, Gubarev – Šolochov.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Mazanec) – Meszároš (C), Bačík, T. Voráček, Švarný (A), Barker, Ebert, Després – Co. Genoway, Hrnka, Boychuk – Buchtele, J. Mikúš, Smoleňák – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Skalický, Sádecký, A. Šťastný.

Rozhodčí: Bukin V. (Rus), Andris A. (Lat)