New Jersey – Washington 2:5 (kon.) | Columbus – NY Rangers 3:1 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 0:6 (kon.) | Vegas – Detroit 3:6 (kon.)
Vegas Golden Knights
3:6 (0:1, 3:1, 0:4)
Detroit Red Wings
Sobota 14.10.2017, 04:30 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

53:37
    Nyní je ale čas na tresty a jak Erik Haula, tak i Tomáš Tatar dostali pětiminutové tresty za bitku.

44:55
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Frans Nielsen obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

39:03
    Je to tak, domácí Nate Schmidt a hostující Justin Abdelkader dostali po dvou minutách za hrubost.

20:59
    Už je ale po přesilové hře, neboť Jonathan Marchessault trefil soupeře vysokou holí a i on už je na trestné lavici.

20:49
    Rychlý brejk domácích byl zakončen faulem Detroitu a tak i když útok nevyšel, bude následovat přesilovka Vegas. Dvě minuty za sekání obdržel Mike Green.

07:55
    Už je přerušeno, dvě minuty za hákování dostal Mike Green.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 29. Marchessault (R. Smith), 36. Neal (Perron, Eakin), 37. Haula (Sbisa, Leipsic) – 2. Nyquist (Zetterberg, Daley), 35. Zetterberg (Helm, Jensen), 45. Mantha (Zetterberg, Nyquist), 48. Nielsen (Zetterberg, Mantha), 51. Nyquist (Mantha), 55. Glendening (Abdelkader, D. Larkin)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Engelland, McNabb, Garrison (A), C. Miller, Schmidt, Sbisa – O. Lindberg, Marchessault, R. Smith (A) – Neal (A), Eakin, Perron – Leipsic, Haula, W. Karlsson – Carrier, Bellemare, Nosek.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Daley, Ericsson, Green, Kronwall (A), Jensen, Ouellet – Nyquist, Zetterberg (C), Tatar – Abdelkader (A), D. Larkin, Mantha – Helm, Nielsen, Frk – Booth, Sheahan, Glendening.

Rozhodčí: Brenk, Rooney – Heyer, Murchison

Diváci: 17 645