Motor ČB – Přerov 3:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (po pr.) | Kadaň – K. Vary 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:5 (po s.n.) | Slavia – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Havířov – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Vsetín – Třebíč 1:3 (kon.)
HC Slavia Praha
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 14.10.2017, 17:30 • ZS Eden • Chance liga • 13. kolo

58:37
    Bittner neunesl inkasovanou branku a srazil slavícího Kubicu k ledu. Od rozhodčích si vysloužil menší trest za napadení.

58:06
    Vracovský po odpískání vysekl hokejku soupeři a v závěru oslabuje svůj tým.

56:01
    Přesilovka pro Slavii. Král pyká za katrem za sekání.

52:13
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Dlouhý bude pykat za hru vysokou holí.

51:03
    Benátky mají šanci vyrovnat. Kasík oslabuje svůj tým. Na trestné sedí za podražení.

37:10
    Po komerční přestávce čeká Slavii přesilovka. Průžek v rohu obranného pásma podrazil a už sedí za katrem.

31:40
    Šmerha si najel na protihráče, povyskočil a poslal ho k zemi. Odsedí si dvě minuty za hrubost.

21:27
    Sešívaní si ale svou situaci následně komplikují. Ondráček na brankovišti přidržel soupeře a oslabuje svůj tým.

20:27
    Hrníčko už to s pošťuchováním Kopty přehnal. Inkasuje menší trest za krosček a sešívaní začnou druhou třetinu v přesilovce.

17:51
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Kadlec – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Filip Pyrochta – 2 min., hrubost).

15:36
    S vyloučeními se roztrhl pytel. Hrabík sestřelil Kasíka a s menším zpožděním přišel i hvizd rozhodčích a vyloučení za faul kolenem.

14:20
    O možnost bojovat v početní převaze se domácí připravili sami. Barák byl za aktivitu v souboji oceněn dvěma minutami za hrubost.

13:14
    První přesilovou hru si zahrají slávisté. Pyrocha si odsedí menší trest za krosček.

David Soumar

Branky a nahrávky: 22. J. Holý (Kubica, L. Krejčík), 58. Barák (Kubica, Šafránek), 59. Kubica (M. Ondráček)

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (C), Kasík, Barák, J. Holý, Kolařík, A. Růžička – Vracovský, Nedvídek, Kopta – L. Krejčík, Šafránek (A), Kubica – M. Ondráček, Šagát, M. Kadlec – Šteiner, Furch, Šmerha.
    HC Benátky nad Jizerou: Kořenář (Žajdlík) – Kunst, Husa, Maier (A), Pyrochta, Tržický, Turský – A. Dlouhý, Chrtek, Hrníčko (C) – Jeník, Bittner, Psota – R. Veselý, Z. Král, Hrabík – Bělohorský, Průžek, Wiencek (A).

Rozhodčí: Jechoutek, Kopeček – Kotlík, Polák