Motor ČB – Přerov 3:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (po pr.) | Kadaň – K. Vary 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:5 (po s.n.) | Slavia – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Havířov – Litoměřice 2:1 (po pr.)

Jestřábi právě vstřelili branku!
    Třetí brankou v přesilové hře rozhodli Jestřábi o osudu tohoto utkání a prodlužují sérii výher na domácí půdě. Dělovku LADISLAVA HAVLÍKA nedokázal nikdo zastavit a tak obránce Prostějova dopravil svůj tým za vítězným koncem.

63:40
    Po dlouhé době se Rytířům podařilo vyhodit.

63:19
    Prostějovská čtyřka stále kombinuje okolo kladenské branky.

62:45
    Divíšek se marně snažil tečovat střelu od modré. Kladenský brankář střelu srazil do levého rohu.

62:26
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Johan Philip Lorraine – 2 min.).

61:26
    Na konci rychlé akc byl Kloz, který z mezikruží Groha neprostřelil.

60:48
    Ani následný protiútok Jestřábů úspěch nepřinesl.

60:27
    Prodloužení začali útočnou akcí Rytíři, kteří se od mantinelu ale nikam nedostali.

60:01

Třetí třetina nám po chybě domácích přinesla pouze vyrovnání, o které se postaral Linus Anders Svedlund.

60:00

59:27
    Infarktové oslabení hráči Kladna přečkali.

59:22
    Luňák udržel útočné pásmo, ale těsná obrana mu značně znepříjemňuje rozehrávku.

58:53
    Obranná čtyřka k soupeři rychle přistoupila a dokázala vyhodit puk do bezpečné vzdálenosti.

58:13
    Sražený puk se dostal na pravý kruh, odkud okamžitě pálil Nouza! Jeho střela ovšem šla nad horní konstrukci.

57:29
    Domácí sice buly vyhráli. Puk se ale ve vysoké rychlosti dostal až k brance Prostějova.

57:27
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min.).

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 31. Divíšek (Rudovský), 40. A. Holík (Havlík, Divíšek), 64. Havlík – 28. J. Strnad (R. Přikryl, Pekr), 41. Svedlund

LHK Jestřábi Prostějov: Groh (Neužil) – Žovinec, D. Kolář, Havlík, A. Holík, Horyna, Mikliš – Zabloudil, Voženílek, L. Luňák – Švec, Dvořáček, Hozák – Nouza, Fiala, Divíšek – Rudovský, Švarc, Venkrbec.
    Rytíři Kladno: Cikánek (Stahl) – Kehar, P. Hořava, Veber, F. Matula, Štich, Štindl – Lorraine, Bláha, Zikmund – T. Kaut, Redlich, R. Přikryl – D. Tůma, Kružík, J. Kloz – Pekr, Svedlund, J. Strnad.