Motor ČB – Přerov 3:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (po pr.) | Kadaň – K. Vary 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:5 (po s.n.) | Slavia – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Havířov – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Vsetín – Třebíč 1:3 (kon.)
konec
SK Trhači Kadaň
3:5 (0:2, 0:3, 3:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 14.10.2017, 17:00WSM Liga • 13. kolo
Předzápasové kurzy: 6.39 6.2 1.3
Partner:
   
  57:24
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Černožlutí jsou při chuti a rázem se dostávají na dostřel Energii. Po závaru se puk dostal k MARTINU TŮMOVI, který se trefil do odkryté klece. Asistence: Robert Černý, Nicolas Hlava.
   
  56:52
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Trhači se trefují z dalšího brejku. Adámek puk naservíroval JOSEFU RINDOŠOVI, který nadvakrát překonává závorku. Asistence: Tomáš Adámek, Aleš Macháček.
   
  55:55
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Tak přece se Trhači dočkali alespoň čestného zásahu. Krejčiřík ujel s FRANTIŠKEM WÁGNEREM, jenž se trefuje k tyči. Asistence: Vojtěch Krejčiřík.
   
  37:14
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Po ráně Podlipnika kotouč vybojoval MARTIN KOHOUT, který se zblízka nemýlil. Asistence: Matic Podlipnik, Petr Stloukal.
   
  33:35
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Po zmatcích před kadaňskou brankou se puk dostal na hokejku ONDŘEJE BERÁNKA, jenž se s ničím nepáral a zblízka jej napálil do sítě. Asistence: Jakub Flek, David Gríger.
   
  30:20
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Máme za sebou lehce přes polovinu zápasu a hosté vedou už o tři branky. Kverka našel MARTINA KOHOUTA, jehož tvrdá střela, na kterou si Lukeš stačil sáhnout, zamířila do šibenice. Asistence: Jaromír Kverka, Daniel Krejčí.
   
  13:05
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hned vyloučení v řadách Kadaně hosté trestají. Po Stloukalově výzvě se kotouče zmocnil JAROMÍR KVERKA, jenž zvyšuje vedení Energie na 2:0. Asistence: Petr Stloukal, Matic Podlipnik.
   
  02:20
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Trhači se favoritovi dlouho bránit nedokázali. Davídek našel pěknou přihrávkou od střídačky HENRIHO TUOMINENA, jehož přesná střela končí za Lukešovými zády. Asistence: Milan Davídek.

  Jiří Novotný

  Branky a nahrávky: 56. Wágner (Krejčiřík), 57. Rindoš (Adámek, Macháček), 58. Tůma (R. Černý, Hlava) – 3. Tuominen (Davídek), 14. Kverka (Stloukal, Podlipnik), 31. Kohout (Kverka, Krejčí), 34. O. Beránek (Flek, Gríger), 38. Kohout (Podlipnik, Stloukal)


  SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš (Tadeáš Dvořák) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Buchtela, Kadeřávek, Cestr, R. Černý – O. Procházka, Hejcman, J. Havel – Hlava, Rob, Tůma – Wágner, Rindoš, Krejčiřík – Macháček, Adámek.
  HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – O. Beránek, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – Osmík, Tuominen, Davídek.

  Rozhodčí: Wágner, Zubzanda – Krátký, Doležal.