Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 4:8 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Šumperk 4:5 (po pr.) | Klatovy – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Most – Sokolov 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kolín 2:3 (po pr.)
Kobra – Bílina 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 6:4 (kon.)
Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
6:1 (1:0, 1:1, 4:0)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 14.10.2017, 18:002. liga skupina Západ • 10. kolo

56:09
    Vyloučen domácí Vojtěch Havlas za hákování.

52:17
    Hostující Jan Ježek vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

46:24
    Na dvě minuty jde na trestnou lavici domácí Lukáš Tondr za vysokou hůl. Přesilovka pro Rodos.

43:58
    Mulačovo nahození přikryl Čáp. Pak tam vznikla strkanice, kterou odnáší vyloučením hostující Matěj Klust za hrubost. Protesty kapitána Luštince nebyly hostům nic platné.

38:31
    Domácí se zlobí, ale na trestnou lavici míří Tomáš Čechura za krosček.

35:57
    Jiří Peřina vyloučen za sekání. Přesilovka pro hosty.

31:29
    Dvě minuty dostává hostující obránce David Petira za podražení.

27:36
    A síly na ledě se vyrovnají, protože Vlci hráli v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě si odpyká David Homolka.

26:29
    Teď jako by domácí hráli přesilovku. Zavřeli Rodos v obranném pásmu a vynutili si nakonec faul. Ven jde Tadeáš Kocián za držení protihráče.

16:21
    První vyloučení hostí. Za zdržování hry jde ven Jaroslav Janeba.

09:49
    Luštince zezadu stíhal Vojtěch Havlas, který těsně poté, co Luštinec vystřelil, hráče fauloval loktem a jde na dvě minuty. Hostující hráč se těžko zvedal z ledu.

05:14
    Je tady první vyloučení v zápase. Za hákování v útočném pásmu jde ven domácí David Homolka.

David Schlegel

Branky a nahrávky: 17. Peřina, 34. Peřina (Čechura, Víšek), 52. Havlas (Mulač, Pilař), 55. Tondr (Tondr, Bříška), 56. Víšek (Peřina), 56. Homolka (Bříška, Tondr) – 38. Janeba (Pozdnyakov, Hrazdíra)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, P. Pilař, M. Tondr, Zeman – Homolka, Bříška, L. Tondr – Víšek (C), Peřina, Nevyhoštěný – Mulač, Havlas, Babec – Marek Frk, Gecko. Trenér: Tomáš Demel.
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (56. Veselý) – Vitebský (A), Klust, Hamerský, Janeba, Petira, Junek – D. Filip,. Hrazdíra, Kmošek – Pozdnyakov, Sedláček, Lelka – Zmítko, Kocián, Luštinec (C) – Ďurač, Ježek, Valášek. Trenér: Ivan Houda.

Rozhodčí: Milan Vyštejn – Patrick Goltsch, Michal Janíček