Ostrava – Vítkovice 5:11 (kon.) | Jičín – Tatran 6:2 (kon.) | Panthers – Židenice 6:1 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
5:11 (1:2, 2:4, 2:5)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 14.10.2017, 17:00 • ČPP Aréna Ostrava • ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

54:09
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Autorem branky je NELA KAPCOVÁ. Asistence: Kristína Hudáková.

53:51
    Autorem branky je PAULÍNA HUDÁKOVÁ. Asistence: Kristína Hudáková.

52:47
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky z trestného střílení je NATÁLIE MARTINÁKOVÁ.

52:45
    Nařízeno trestné střílení pro tým Vítkovice.

52:15
    Autorem branky je ZUZANA HALFAROVÁ. Asistence: Hana Koníčková.

49:44
    Autorem branky je MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Ivana Šupáková.

45:08
    Autorem branky je MICHAELA ŠPONIAROVÁ. Asistence: Zuzana Halfarová.

44:34
    Autorem branky je KATARINA KLAPITOVÁ. Asistence: Michaela Šponiarová.

44:22
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Viktoria Grossová – 2 minuty, Sekání).

38:22
    Autorem branky je BARBORA HUSKOVÁ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

34:17
    Autorem branky je NELA KAPCOVÁ. Asistence: Andrea Pastušková.

23:21
    Tak to byla parádní standardní situace! Martináková zahlídla vybíhající VERONIKU ENENKELOVOU, která využila svou rychlost. Vítkovice se tak dostávají do tříbrankového náskoku. Asistence: Natálie Martináková.

22:35
    Domácí dobře zvládaly zmatek před vlastní brankou. Avšak nad dorážkou VERONIKY ENENKELOVÉ z otočky nic nezmohly. Asistence: Natálie Martináková.

21:01
    Vítkovice si to nenechaly líbit a parádní střelou do protipohybu se prosadila ROMANA ŽŮRKOVÁ. Asistence: Katarina Klapitová.

20:37
    A je srovnáno! Pastušková se prokličkovala před branku, oběhla gólmanku a zpoza branky našla PAULÍNU HUDÁKOVOU, jenž míček už jen doklepla. Asistence: Andrea Pastušková.

16:39
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Karin Vavrečková – 2 minuty, Hrubost).

13:51
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Alžbeta Ďuríková – 2 minuty, Bránění ve hře).

06:55
    Hudáková získala aktivním napadáním míček a ihned se dostala před branku. Rozhodla se ale přihrát nabíhající ELIŠCE JUREČKOVÉ, která svou ránou snižuje stav. Asistence: Kristína Hudáková.

04:37
    Střelu Ferenčíkové vyrazila Tomšová. Balónek se ale odrazil k BARBOŘE HUSKOVÉ, která před sebou měla odkrytou branku. Asistence: Denisa Ferenčíková.

04:13
    Při útoku Ostravy se míčku zmocnila Šponiarová a rychle přešla do útočné akce. Po pravé straně našla volnou ZUZANU HALFAROVOU, která neměla problém přehodit domácí gólmanku. Asistence: Michaela Šponiarová.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 7. Jurečková (K. Hudáková), 21. P. Hudáková (Pastušková), 35. Kapcová (Pastušková), 54. P. Hudáková (K. Hudáková), 55. Kapcová (K. Hudáková) – 5. Halfarová (M. Šponiarová), 5. Husková (Ferenčíková), 22. Žůrková (Klapitová), 23. Enenkelová (Martináková), 24. Enenkelová (Martináková), 39. Husková (Ferenčíková), 45. Klapitová (M. Šponiarová), 46. M. Šponiarová (Halfarová), 50. M. Šponiarová (Šupáková), 53. Halfarová (Koníčková), 53. Martináková (TS)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Vavrečková, Rybičková, Kotzurová, Jurečková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Šuranyiová, Pastušková – Nela Škopková, Káčová, Režnarová – K. Hudáková, P. Hudáková, Kapcová.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Kubíčková) – Kolářová, Halfarová, Klapitová, Koníčková, Ďuríková – Žůrková, M. Šponiarová, Ferenčíková – Enenkelová, K. Kociánová, Šupáková – Husková, Paloncyová, Martináková – Krzywaková.

Rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr