Ostrava – Vítkovice 5:11 (kon.) | Jičín – Tatran 6:2 (kon.) | Panthers – Židenice 6:1 (kon.)
Finance Novák FBK Jičín
6:2 (1:0, 4:0, 1:2)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Sobota 14.10.2017, 18:00 • Sportovní areál Jičín • ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

To už na skóre ale nic nezměnilo a Jičín zápas rozhodnutý už od druhé třetině dohrál vítězně. Střešovicím dnes nic nevycházelo, a to včetně trestného nájezdu. Naopak Jičínu se absolutně povedlo prostřední dějství, kde dominovalo a během kterého padla na jejich konto hned čtveřice branek. To je ode mě vše a přeji Vám krásný zbytek soboty a víkendu.

Střely na branku po třetí třetině: 4-10, celkem po zápase 29-27

Nejlepší hráčky utkání:
    KM automatik FBK Jičín: Šárka Chlumská
    Únětická 12 Tatran Střešovice: Lenka Faltusová (20:03:51)

58:40
    Tatran ještě bude hrát bez brankářky.

58:07
    Tatran právě vstřelil branku!
    A pražané pokračují ve využívání dlouhé přesilovky a máme tu druhou branku! LENKA FALTUSOVÁ si po úspěšné asistenci připisuje i gól, když překvapila gólmanku Samkovou. Asistence: Sedmíková.

57:22
    Tatran využívá přesilovku a střílí první čestný gól. KAROLÍNA VACHUŠKOVÁ našla skulinu, kterou Samková neměla pokrytou a snižuje na 6:1. Asistnence: Faltusová.

56:54
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Nikola Mrázková – 5 minut, Sekání).

56:30
    Na dlouhou střelu Tatranu z vlastní půlky si Samková stoupla, chytla do ruky a poslala dál.

56:21
    Oddechový čas pro hosty.

56:16
    Pražané i přes jasný výsledek utkání stále ještě bojují o alespoň jednu branku, jejich ofenzíva ale zatím efektivní není.

54:30
    Andrea Satýnková hezky nabila Svobodové, ta ale zblízka minula.

54:00
    Kristýna Bachmaierová byla opět v pěkné šanci, ale přihrávka na ní byla příliš prudká.

51:43
    Reková se snažila nabít Sedmíkové, která stála těsně před Samkovou, do přihrávky se ale vložila jedna z holí domácích hráček.

50:26
    Střela Rekové z první z dobré pozice míjí branku Samkové.

49:51

49:40
    Teď se Tatranu povedla dobrá střela a Samková musela zalehnout.

49:00
    Tatran se snaží něco vymyslet, domácí hráčky jsou ale semknuty velmi úzce a nenabízejí příliš moc prostoru.

47:51
    Vyloučení v týmu KM automatik FBK Jičín (Zuzana Svobodová – 2 minuty, Bránění ve hře).

47:14
    Hosté z frustrace už začínají dělat školácké chyby a jen nabízejí Jičínu další a další patrony.

44:39
    Jičín právě vstřelil branku! Kloutvorová-Bachmaierová! Tuhle dvojku dnes málokdo zastavil a Jičín tak vede už o šest branek! Bachmaierová svou střelou trefila jen gólmanku, míček se ale odrazil k LUCII KLOUTVOROVÉ a ta měla před sebou prázdnou branku a mohla si tak vybrat zakončení do víka. Asistence: Bachmaierová.

Marek Baloun

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 20. Kloutvorová (Florianová), 25. Žůrková (Kloutvorová), 32. Kosová (Bachmaierová), 32. Satýnková, 38. Žůrková (Kloutvorová), 45. Kloutvorová (Bachmaierová) – 58. Vachušková (Faltusová), 59. Faltusová (Sedmíková)

Finance Novák FBK Jičín: Samková (Kůčová) – Chlumská, Florianová, Strejcovská, Bachmaierová, N. Mrázková – Kůželová, Kloutvorová, T. Mrázková – Žůrková, Svobodová, Exnarová – Landgrafová, Satýnková, Kosová – Mikolášková.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Drbalová (Humlová) – Sedmíková, Zehrerová, Válková, Rybínová, Brotánková – Reková, Vachušková, Kubelková – Reindlová, Morová, Viplerová – Marko, Matěvosová, Chaloupková – Faťunová, Faltusová, Kramperová.

Rozhodčí: Mik, Szilvási