Převýšov – Štěchovice 1:1 (5:3 po pen.) | Nymburk – Čížová 1:1 (4:3 po pen.) | Zápy – Dobrovice 2:0 (kon.)
po penal. (4:3)
SK Polaban Nymburk
1:1 (1:1)
Sokol Čížová
Neděle 15.10.2017, 15:30Česká fotbalová liga • 10. kolo

Domácí nakonec berou dva body! Dokázali proměnit hned čtyři pokutové kopy, zatímco hosté se prosadili třikrát!

90+1
    Hlavní sudí Lukáš Langmajer přidává čtyři minuty nad rámec druhého poločasu!

89
    Michal Polodna je v samotném závěru tohoto utkání také napomínán za žlutou kartu.

88
    Žlutou kartou v tuto chvíli potrestán také střídající Jakub Hájek.

87
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Luboš Nepovím, přichází Václav Schulz.

83
    Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Petr Janda, přichází David Tomášek.

80
    Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Radim Nečas, přichází David Chytrý.

78
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Michal Kučaba, přichází František Franc.

76
    Domácí se ujímají vedení. Zatím však pouze ve statistice žlutých karet. Rozhodčí teď potrestal Michala Houžvičku.

74
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Roman Novotný, přichází Michal Daněk.

72
    Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Pavel Vávra, přichází Erik Stojka.

67
    O tři minuty později žlutá karta také na druhé straně. Za domácí je potrestán kapitán Tomáš Svoboda.

64
    Hlavní sudí vytahuje úvodní žlutou kartu tohoto zápasu. Tu vidí střelec zatím jediné hostující branky, Petr Janda.

54
    Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Jaromír Cáska, přichází Jakub Hájek.

18
    Čížová právě vstřelila branku!
    Uběhlo necelých osmnáct minut a diváci už viděli dva góly! Netrvalo to dlouho, hosté dokázali velmi brzy srovnat! Střelcem vyrovnávají branky PETR JANDA!

16
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Domácí se ujímají vedení! LUBOŠ NEPOVÍM dokázal překonat brankáře Satrapu a otevírá skóre tohoto utkání!