Winnipeg – Carolina 2:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 2:3 (kon.) | Montreal – Toronto 3:4 (po pr.)
Pittsburgh – Florida 4:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 8:2 (kon.) | Tampa – St. Louis 2:1 (kon.)
Dallas – Colorado 3:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Chicago – Nashville 2:1 (po pr.)
Arizona – Boston 2:6 (kon.) | Vancouver – Calgary 2:5 (kon.) | Edmonton – Ottawa 1:6 (kon.)
San Jose – NY Islanders 1:3 (kon.) | Los Angeles – Buffalo 4:2 (kon.)
New York Rangers
2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
New Jersey Devils
Neděle 15.10.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

48:08
    Ben Lovejoy měl také podíl na tom, že Rangers po rychlé akci nesnížili, a dostal dvě minuty za hákování.

42:28
    Brendan Smith dostal dvě minuty za krosček poté, co fauloval v rohu obranného pásma svého týmu. Další přesilová hra pro Devils a další příležitost navýšit vedení.

40:40
    Nico Hischier byl během své příležitosti fauloval a Anthony DeAngelo dostal dvě minuty za krosček. Přesilová hra 4 na 3 pro New Jersey Devils!

40:00
    Chris Kreider dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Kyle Palmieri stejně vysoký trest za zbytečné seknutí.

36:59
    Frustrovaný Rick Nash před boxem časoměřičů fauloval loktem jednoho z hráčů Devils a strhla se velká mela. Kromě dvouminutového trestu pro úvodního střelce zápasu se nevylučovalo.

27:55
    Jesper Bratt se mezi kruhy pro vhazování dostával do šance a David Desharnais ho zezadu sekl přes ruce. Následoval zákrok Ondřeje Pavelce a druhá přesilová pro Devils.

13:18
    Pavel Zacha v pravém rohu útočného pásma přišel o puk a poté zezadu sekl přes ruce rozehrávajícího hráče Rangers, kteří si zahrají druhou přesilovou hru.

05:02
    Rick Nash byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a také New Jersey Devils si vyzkouší přesilovou hru.

00:43
    Damon Severson během úvodní šance Rangers fauloval a dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra pro domácí tým.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 26. Rick Nash (Desharnais), 60. Shattenkirk (J. T. Miller) – 31. Henrique (Gibbons), 37. Wood (Lovejoy, Butcher), 41. Stafford (Butcher, Hischier)

New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – McDonagh (C), Holden, Skjei, Br. Smith, M. Staal (A), Shattenkirk, DeAngelo – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Rick Nash (A), K. Hayes, Zuccarello – Vesey, Desharnais, J. T. Miller – Grabner, Fast. Hlavní trenér: Alain Vigneault.
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Santini, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Zacha, Palmieri (A) – Ma. Johansson, Hischier, Stafford – Bratt (A), Henrique, J. Hayes – Wood, Coleman, Gibbons. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Eric Furlatt. Čároví rozhodčí: Brian Murphy, Matt MacPherson

Diváci: 18006