Sparta – Chomutov 3:2 (kon.) | Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:0 (kon.)
Zlín – Plzeň 4:5 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Litvínov – Kometa Brno 4:3 (2:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Třinec 2:3 (kon.)
HC Olomouc
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 15.10.2017, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 13. kolo

57:04
    Jihlava si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Marek Laš (OLO).

51:44
    Pro Jihlavu je toto jedna z posledních možností se zápasem ještě něco udělat. Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Vilém Burian (OLO).

46:45
    Síly na ledě se na 45 vteřin vyrovnají. Dvě minuty za podražení si odpyká Tomáš Jiránek (JIH).

45:30
    Jihlava si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty za hákování si odpyká Roman Vlach (OLO).

31:18
    Hosté jdou opět do tří. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Petr Ulrych (JIH).

30:06
    Pět vteřin před koncem jihlavské přesilovky se síly na ledě opět vyrovnají. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Josef Skořepa (JIH).

28:11
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za držení protihráče si odpyká také Jan Knotek (OLO).

27:45
    Dvě minuty za držení protihráče si odsedí Lukáš Žálčík (JIH).

17:48
    Jiránek dvakrát obral o puk olomoucké obránce, napodruhé si dokonce vynutil faul. Dvě minuty za podražení si odsedí David Škůrek (OLO).

11:29
    Přesilovku si vyzkouší také Jihlava. Dvě minuty za hákování si odpyká František Skladaný (OLO).

07:26
    Domácí si zahrají 36 sekund přesilovky 5 na 3. Dvě minuty za podražení si odsedí Jakub Suchánek.

06:02
    Čachotský vypíchl puk a hnal se do přečíslení, ale celé akci předcházel faul Jiřího Rysa, který putuje na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 33. Burian (Vyrůbalík, Ondrušek), 37. Eberle (J. Knotek), 49. J. Knotek (Eberle, Vyrůbalík)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas, Staněk – Laš, J. Knotek (A), Eberle – Burian, Sundher, Skladaný – Strapáč, Mráz, Ostřížek – Holec, Herman, R. Vlach.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, de la Rose, J. Zdráhal, Šidlík, Ulrych, Bryhnisveen, Váňa – Jiránek, Skořepa (A), T. Kubalík – Rys, F. Seman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Žálčík – R. Hubáček, Macík.

Rozhodčí: Kubičík, Pešina – Flegl, Polonyi