Bohemians – Ne 5:18 (kon.) | Královské Vinohrady – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.) | Chodov – Liberec 11:2 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
11:2 (1:1, 5:0, 5:1)
Crazy girls FBC Liberec
Neděle 15.10.2017, 18:00 • SH Jižní Město • Extraliga žen • 7. kolo

Je dobojováno. Domácí hráčky potvrdily, proč vedou celou extraligu a nedaly Liberci šanci. Po vyrovnané první třetině se Chodov dostal do tempa a rozstřílel své soupeřky 11:2! Domácí tak zůstávají na čele ligy a hostující hráčky budou muset stále bojovat o pozice pro play-off. Dne sice neodehrály špatné utkání, ale na Chodov to zdaleka nestačilo.
    Pro dnešek je to ode mě vše a u dalších zápasů na shledanou. (19:50:56)

59:00
    Zápas se chýlí ke konci a utkání se pouze z povinnosti dohrává.

56:47
    Chodov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je GABRIELA TOŽIČKOVÁ. Asistence: Magdalena Plášková.

56:18
    MARTINA ŘEPKOVÁ dostala skvělou nahrávku před prázdnou branku od Frantíkové a skóruje. lehká práce pro domácí útočnici! Asistence: Daniela Frantíková.

55:20
    Kristina Belicová si z hostujících hráček udělala kuželky a oběhla čtyři bránící soupeřky. Její střela byla však na poslední chvíli zablokovaná!

54:50
    Daniela Frantíková orazítkovala tvrdou ranou tyčku!

51:46
    GABRIELA TOŽIČKOVÁ se prosazuje v přesilovce a Tereza Urbánková zaznamenává už pátý bod! Asistence: Tereza Urbánková.

50:19
    Vyloučení v týmu Crazy girls FBC Liberec (Adéla Dlouhá – 2 minuty, Sekání).

48:50
    Domácí hráčky kontrolují zápas a drží míček na svých florbalkách.

47:37
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MICHAELA MLEJNKOVÁ. Asistence: Klára Leierová.

45:58
    Skvělým výhozem oslovila Provázková ke skórování MARTINU ŘEPKOVOU a ta touhle šancí nepohrdla. Demolice Liberce pokračuje. Asistence: Kristýna Provázková.

45:30
    Martina Řepková běžela sama na libereckou brankářku, ale neuspěla!

44:07
    Autorem branky je TEREZA PEŠTOVÁ. Asistence: Gabriela Tožičková.

Omlouváme se, ale kvůli technickým problémům, vám prozatím ze třetí části přineseme jen změny stavu.

40:40
    Domácí hráčky jsou u míčku a kontrolují hru.

40:01

Druhá třetina je za námi. Zpočátku to vypadalo na velmi vyrovnaný zápas, ale chodovské hráčky ukázaly, proč dominují letošnímu ročníku extraligy žen a v druhé polovině druhé třetiny smázly hosty třemi góly a je zřejmě po zápase. Liberecké hráčky nejsou o tolik horší, ale na Chodov to zkrátka nestačí.

40:00

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 13. Urbánková (Jiráková), 21. Urbánková (Jůzová), 29. Preisslerová (Urbánková), 36. Frantíková (Plášková), 38. Tožičková (Plášková), 40. Urbánková (Řepková), 45. Peštová (Tožičková), 46. Řepková (Provázková), 52. Tožičková (Urbánková), 57. Řepková (Frantíková), 57. Tožičková (Plášková) – 7. M. Mlejnková (Leierová), 48. M. Mlejnková (Leierová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Kuchařová, T. Pilíková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Urbánková – Plášková, Preisslerová, Řepková – Jůzová, Peštová, P. Beránková – Nosková, Svačinová, Belicová – Krauskopfová.
    Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová – Gruntová, Dlouhá, Ljachová – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Bartůšková, Rumlová, Pekárková – Kronychová, Horáková, Tomanová – M. Mlejnková, Pokorná, Šamaninová – Vejdělková.

Rozhodčí: Hátlová Kateřina, Jansová Lenka