Novosibirsk – Kunlun 0:3 (kon.) | Omsk – Vladivostok 3:2 (kon.) | Barys – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:2 (po pr.) | Magnitogorsk – HC Slovan 4:1 (kon.) | Čeljabinsk – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Toljatti – Viťaz 3:1 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Pondělí 16.10.2017, 16:00 • Traktor Arena • KHL

CSKA Moskav splnila roli favorita a na ledě Traktoru dokázala zvítězila. Jako bonuse je pak udržené čisté konto pro brankáře Larse Johanssona. Hostům hodně pomohl vstup do utkání, už ve čtvrté minutě se trefil Ničuškin. Ve druhé a třetí třetině pak hosté přidali pokaždé jeden gól a nenechali nikoho na pochybách, kdo je na ledě pánem. (18:23:58)

59:45
    CSKA už si je jisté vlastním vítězstvím a dohrává zápas v útočné třetině.

59:07
    Pavel Francouz má po střele z levého kruhu od Burdasova kotouč ve své moci.

57:15
    Nikita Makjejev byl pod tlakem, ale přesto se mu podařilo rozehrát puk z vlastního pásma.

56:10

55:20
    Domácí jsou v tlaku, ale nedokáží najít recept na překonání Larse Johanssona.

54:10
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Konstantin Okulov – 2 min., hákování).

53:30
    Richard Gynge nabral rychlost a najížděl na bránu hostů. Ovšem nedokázal procpat puk do sítě.

51:16
    Maxim Jakuceňa se dostal do šance, ale na brankáře hostů si nepřišel.

50:56

49:45
    Domácí po dlouhé kombinaci v útočném pásmu vystřelili od modré a brankář CSKA měl co dělat, aby si udržel čisté konto.

48:56
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Roman Ljubimov – 2 min., podražení).

47:50
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hostující tým potvrzuje roli favorita a připisuje si další branku v utkání. Po rychlém přechodu do útočného pásma se k puku dostal SERGEI ŠUMAKOV, který si našel místo ke své raně a tu poslal přesně za záda Pavla Francouze. O výhře hostů už snad nikdo nemůže pochybovat

45:07
    Bude se vhazovat před brankou Johanssona.

45:03
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., nedovolené bránění).

44:20
    Po nepřesném individuálním průniku se k puku dostávají domácí hráči.

43:00
    Pavel Francouz si vyběhl z branky pro puk a málem toho litoval. K puku se dostal Popov a hned zvolil střelu na branku. Ta ovšem letěla hrubě mimo a brankář může být vklidu. Přiště už by se mu to ale nemuselo vyplatit.

41:32
    Čeljabinsk se vymanil z tlaku a hrne se do protiútoku. Rybakov o puk ovšem velice rychle přišel, když se mu zamotal mezi nohama.

40:30
    Hosté se hned v úvodu dostali do útoku a drží puk v útočné třetině.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:36.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:02
    CSKA MOskva se v přesilové hře nedokázala dostat do zakončení a svou šanci na zvýšení vedení promarnila.

38:03
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hrubost).

37:40
    Polygalov si našel místo v útočné třeitně, ale svou přihrávku nedokázal usměrnit na žádného ze spoluhráčů.

35:30
    Domácí se dokázali vymanit z tlaku a přechází do rychlého protiútoku.

33:00
    CSKA Moskva v zápase zatím jednoznačně dominuje a opět se dostala do útočného pásma. Hráči trpělivě čekají na svou šanci.

30:10
    Hráči podstupují souboje o puk uprostřed hrací plochy.

28:30
    Nesterov předvádí svou skvělou techniku a před brankářem se snaží najít jednoho ze spoluhráčů.

27:30
    Bude se vhazovat před brankoou Johanssona. Hráči CSKA Moskva puk vybojovali a zakládají útočnou akci.
    25:56 Michail GRIGORENKO - 0:2

25:56
    CSKA Moskva se ujímá dvoubrankového vedení. Anton Burdasov se po individuální akci dostal do útočného pásma a nahrál MIKHALIOVI GRIGERENKO, který vyslal ránu mezi betony. Hosté se po velkém tlaku dočkali branky a v zápase dominují.

24:30
    Jeden z obránců se provinil faulem u své branky. Rozhodčí nejprve byl vklidu, ale poté už reakcí hráčů píska faul.

23:10
    Popov si přebral puk u své branky a zakládá útočnou akci.

21:50
    Naumenkov si našel místo ke střele u modré čáry. Jeho rána ale letí těsně pravé tyče.

20:30
    Domácí hřáči se hned v úvodu druhé třetiny dokázal dostat do útočné třetiny. Popov nedokázal zpracovat puk a ten končí mimo útočnou třetinu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:48.

Úvodní třetina zápasu nám nabídla jedinou branku. Tu dokázal střelit hostující celek. Hráči CSKA Moskva se dostali do přečíslení a svou šanci využili na jedničku. Puk si převzal Valeri Ničuškin, který ho dokázal dostat za záda brankáře. Domácí se sice snažili srovnat krok, ale zatím se jim to nepovedlo.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:21
    V poslední minutě se nestalo nic zajímavého a hráči CSKA Moskva do kabin odcházejí v lepší náladě.

18:00
    Běží poslední dvě minuty první třetiny.

17:30
    Petrov se rozhodl napadat obránce soupeře, ale ani jeden spoluhráč mu v tom nepomohl a domácí rychle přecházejí do útočného pásma.

14:30
    Čeljabinsk kombinuje u své branky a čeká až jeho soupeř udělá chybu, kterou by hráči mohli potrestat.

12:47
    Hráči CSKA Moskva se vymanili z tlaku a rozehrávají útočnou akci. Jeden z útočníku přišel o hokejku, když se napřahoval k ráně a puk končí u obránce domácího celku.

12:04
    Vhazování v útočném pásmu domácího celku. Rybakov se dostal ke střele, ta byla zblokována do ochranné síťe a bude se opět vhazovat.

11:02

10:30
    Domácí tým se i přes početní výhodu nedokáže dostat před brankou Johanssona a přesilovka bude za chvíli končit.

09:02
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min.).

07:30
    Zakázané uvolnění domácích hráčů. Bude se vhazovat před brankou Francouze.

06:00
    Hráči CSKA dominují před brankou soupeře a vytváří si tlak. Brankář Francouz si s následnou střelou poradil a bude se vhazovat.
    03:35 Valerij NIČUŠKIN - 0:1

03:35
    Hosté se ujímají vedení. CSKA se velice rychle dostalo do přečíslení a puk si převzal VALERI NIČUŠKIN, který si puk připravil a vyslal před obránce střelu na bránu. Ránu brankář Francouz neviděl. CSKA v zápase zatím dominuje a zaslouženě vede.

03:00
    Vhazování před brankou Johanssona. Puk vybojovali hráči CSKA a vrhají se do protiútoku.

01:50
    Čeljabinsk se dostal před branku Johanssona, který si připisuje první zákrok utkání.

00:30
    Hned v úvodu zápasu se hosté dostali do útočného pásma, ale o puk Petrov velice rychle přišel.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – A. Petrov, Kolcov, I. Višněvskij, Bailen, Mamajev, Borodkin, Alexejev – Jakuceňa, Rybakov, Černikov – Kokujov, Szczechura, Gynge – Kručinin, Polygalov, Peňkovskij – Šarov, Šipin, Gubarev – Mošarov.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – M. Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Ožiganov, Naumenkov, Makjejev, Pašnin – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – Kuzmenko, Světlakov, Okulov – Burdasov, Grigorenko, Ljubimov..

Posledních pět vzájemných utkání:

Traktor Čeljabinsk 4:3 CSKA Moskva
    CSKA Moskva 3:0 Traktor Čeljabinsk
    Traktor Čeljabinsk 0:3 CSKA Moskva
    CSKA Moskva 2:0 Traktor Čeljabinsk

CSKA Moskva
    CSKA se v tabulce nachází na druhém místě a má solidní formu. Z devatenácti zápasu si tým připsal jedenáct čistých výher, pět výher v prodloužení a tři porážky. V posledním zápase tým odcestoval do Jekateringurgu, kde se setkal s tamním mužstvem. Zápas nabídl vyrovnanou partii a díky kaprizova pět minut před koncem zápasu si CSKA vybojovala vítězství. Nejproduktivnějším hráčem CSKA je Kirril Kaprizov, který překonal branku soupeře desetkrát a sedm asistencí.

Poslední tři zápasy týmu:

Jekaterinburg 2:3 CSKA Moskva
    CSKA Moskva 5:2 Jaroslavl
    CSKA Moskva 3:1 Sp.Moskva

Domácí tým se v tabulce Východní konference nachází na deváté příčce. Osmkrát si tým připsal plný počet bodů, dvě výhry v prodloužení a devět porážek. V posledním zápase hráči doma uvítali Slovan Bratislava. Díky využité přesilovce a brance Kruchinina domácí urvali vítězství 2:1. Neproduktivnějším hráčem domácího týmu je kanaďan Paul Szczechura, který má na svém kontě pět branek a čtrnáct asistencí.

Traktor Čeljabinsk 2:1 Slovan Bratislava
    Traktor Čeljabinsk 2:1 Podolsk
    Traktor Čeljabinsk 0:3 Jokerit

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.