Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Olomouc – Chomutov 5:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 3:1 (kon.)
Zlín – Vítkovice 3:7 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:1 (po pr.) | Mountfield HK – Liberec 3:1 (kon.)
HC Olomouc
5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Piráti Chomutov
Úterý 17.10.2017, 17:20 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 14. kolo

56:27
    Chomutov bude hrát přesilovou hru, Ondrušek (OLO) putuje na trestnou lavici za podražení.

52:27
    Domácí mají šanci na zvýšení svého náskoku v přesilové hře – Huml (CHM) v útočném pásmu podrazil Vlacha a od rozhodčích dostává dvě trestné minuty.

47:19
    Domácí znovu pykají za hru vysokou holí. Vlach (OLO) dostává dvě trestné minuty a jde na trestnou lavici.

43:30
    Příležitost pro Chomutov, Sundher (OLO) dostává dvě minuty za sekání.

33:57
    Výhodu hosté nezužitkovali, a tak následuje přesilová hra, Eberle (OLO) obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

23:07
    Vyrůbalíkovu střelu se před Lacem snažil dorazit Sundher, který byl faulován, Koblasa (CHM) si odsedí dvě minuty za krosček.

14:08
    Domácí si zahrají první přesilovou hru, Chlouba (CHM) podrazil protihráče a obdržel dvě trestné minuty.

-1:37
    Příležitost pro Chomutov na srovnání. Vlach (OLO) se provinil vysokou holí a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 1. Škůrek (Vyrůbalík, Laš), 13. Herman (Škůrek, Vyrůbalík), 26. J. Galvas (Mráz, L. Galvas), 27. Herman (Holec, Vyrůbalík), 58. Burian (Strapáč) – 7. Vondrka (Lauko), 45. V. Růžička (Skokan, Flemming)

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Houdek, L. Galvas, J. Galvas, Staněk – Laš, J. Knotek (A), Eberle – Burian, Sundher, Skladaný – Strapáč, Mráz, Ostřížek – Holec, Herman, R. Vlach.
    Piráti Chomutov: J. Laco (27. Š. Lukeš) – Mrázek, Flemming, Rašner, Valach, Dlapa, Slovák, Grman (A) – Tomica (A), Huml (C), Vondrka – Sklenář, V. Růžička, V. Tomeček – Poletín, Chlouba, Skokan – Chrpa, Lauko, Koblasa.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Gebauer, Lederer