K. Vary – Vsetín 3:0 (kon.) | Havířov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Slavia – Motor ČB 2:1 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 2:3 (po pr.) | Přerov – Kadaň 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 3:2 (kon.)
Kladno – Frýdek-M. 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Středa 18.10.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 15. kolo

V odvetě se podařilo karlovarským hokejistům urvat cenné tři body a drží si tak domácí neporazitelnost. O třetí branku se postaral Jaromír Kverka, čímž potvrdil výhru Karlových Varů.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (19:50:02)

59:55
    Hosté zdržují hru.

59:40
    Karlovarští si přebírají kotouč, ale k šanci se již nedostanou.

58:14
    Valaši si konečně také sahají na kotouč, dostali se i do útočné třetiny, kde ovšem na Závorku nevyzráli.

57:34
    Jakub Flek se pokusil o gól, ale konečná střela nebyla dobrá.

56:18
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Matic Podlipnik vystřelil, ovšem střela nedoputovala až za brankovou čáru. U šance se objevil JAROMÍR KVERKA, který dorážel do prázdné branky. Asistence: Matic Podlipnik

55:37
    Další vyloučení na straně Vsetína. Dávid Gríger byl zasažen do oblasti hlavy krku, za což si Vít Jonák vysloužil 2 minuty + 10 minutový osobní trest.

55:20
    Energetici ihned po buly přicházejí o útočnou třetinu.

55:16
    Daniel Vítek (VSE) opouští svůj tým na dvě minuty. Odpykává si trest za podražení.

55:09
    Hosté se stále motají kolem branky domácích hokejistů.

54:58
    Zakázané uvolnění, které sudí odpískal, se fanouškům evidentně vůbec nelíbí.

54:49
    Markovič se pokoušel o menší potyčku před brankou Závorky, ale rychle si to rozmyslel.

54:20
    Nepřesné přihrávky, které Vsetín má, je dnes mohou stát bodový zisk.

53:45
    Vsetín se drží před Závorkou, ale nedokázal ho nijak ohrozit ani překvapit.

53:28
    Stloukalova formace se postarala o závan před brankou Horčičky, který odolal všem střelám karlovarských hokejistů.

53:05
    Krejčí nastřelil brusli Víta Jonáka.

53:00
    Další pokus Martina Kohouta byl opět neúspěšný díky Horčičkovi.

Dnešní utkání sleduje 2159 diváků.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 12. Podlipnik (Kohout), 29. Stloukal (Kohout, Kverka), 57. Kverka (Podlipnik)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan (A), Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rohan, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – Osmík, Tuominen, Davídek.
    VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Dundáček, Teper, Ostrčil, Frolo (A), D. Krenželok, Šenkeřík – Podešva, Kucharczyk (A), Slováček – Březina, Vrána, Markovič – Pokorný, Hruška (C), Jonák – Půček, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Doležal, Kostourek – Toman, Coubal