Opava – Šumperk 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 1:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
HK Nový Jičín
Středa 18.10.2017, 18:00 • Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 12. kolo

Tři body z dnešního derby míří do Nového Jičína, který zdolal Kopřivnici v poměru 3:1! Hezký zbytek večera všem čtenářům onlajnů. (20:18:03)

59:53
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Do prázdné klece se trefuje kapitán IVO KOCIÁN 1:3 a jasně určuje kam poputují dnešní tři body! Bez asistence.

59:19
    Domácí hrají power – play, zkouší hru bez brankáře!

59:19
    Oddechový čas pro domácí!

59:19
    Hra vysokou holí, hra se stěhuje do středního pásma. Navíc Ondřej Sluštík (Kopřivnice) dostává 10 minut za nesportovní chování.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Komplikace pro domácí celek. Nervy na uzdě neudržel Jan Poruba (Kopřivnice) dostává 10 minut OT + 20 OK (trest do konce utkání) vše za nesportovní chování.

56:58
    Domácí snaha o vyrovnání kulminuje.

56:05
    Závar před hostující brankou řeší úklidem puku do bezpečných míst zadáci z N. Jičína.

54:18
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

52:48
    Na ledě je vidět mnoho tvrdých, vzájemných soubojů, hra se začíná pořádně přiostřovat.

52:01
    Domácím na vyrovnání příliš dlouhá doba nezbývá, čas se rychle krátí.

51:28

50:38
    Aktivní Michal Chvostek se pokusil o únik, ale pozornou domácí obranou byl o kotouč včas připraven.

50:07
    Slovák přidržel puk a hra musela být přerušená.

49:44
    Domácí tlak pomalu, ale jistě sílí.

49:28
    Šimon Kratochvíl (Nový Jičín) – 2 minuty za vražení na hrazení.

MCh

Branky a nahrávky: 29. Tomášek (Štěpánek) – 5. Hruška (Málek, Gebauer), 28. Sonnek (Chvostek), 60. Kocián

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Štěpánek, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail, Heinzl, Fojtík – Poruba, Tomášek, Vyčesaný, Kofroň, Sluštík (C), Mach, Hrubý, Bartošák, Gola, Pěnčík, Pargáč, Suchý.
    HK Nový Jičín: Jiří Slovák st. (Kohn) – Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Matyáš, Janiczek, Metelka – Palacký, Krupa, Málek – Motloch, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer (A), Kocián (C), Sonnek, Jiří Slovák ml..

Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Leon Wesley, Marek Pospíšil