Skalica – Michalovce 4:3 (kon.) | Dubnica – Prešov 5:6 (kon.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1 (kon.)
Nové Zámky B – Trnava 1:4 (kon.) | Osmos Bratislava – Spišská N. Ves 3:1 (kon.)
HC Osmos Bratislava
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 18.10.2017, 18:30 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu • 1. liga (SR) • 11. kolo

55:32
    Hostia dostávajú nečakanú príležitosť na zníženie. Domáci Andrej Bednarič inkasoval dve trestné minúty za seknutie.

51:07
    Kristián Ferleťák nechal hokejku pod korčuľou jedného z domácich hokejistov a ten spadol na ľadovú plochu. Hlavný rozhodca mu preto udelil dve trestné minúty za podrazenie.

22:36
    Prvýkrát v dnešnom zápase sa vylučuje aj na strane Spišskej Novej Vsi. Dve trestné minúty za hákovanie dostal Marek Krmenčík.

02:23
    Prvé vylúčenie v dnešnom zápase evidujeme na domácej strane. Patrick Brodek dostal dve trestné minúty za hrubosť.

Tomáš Lengyel

Branky a nahrávky: 21. Klučiar (Danišovský), 40. Klučiar (Miklík), 47. Michlík (Sloboda) – 38. Mikula (Štrauch, Findura)

HC Osmos Bratislava: Němec (Mega) – Vidovič, Obšut, Ficel, Podhradský, Kuzmín, Černý, Čech, Valjent – Sloboda, Novák, Miklík – Danišovský, Kratochvíla, Klučiar – Alexejev, Mlynčár, Brodek – Krajč, Bednarič, Baranov.
    HK Spišská Nová Ves: Surák (Hudáček) – Zekucia, Vantroba, Halász, Bdžoch, Šterbák, Knižka, Krmenčík, Kyčák – Lesňák, Uhrík, Giľák – Mikula, Nagy, Findura – Zwick, Štrauch, Chmeľ – Adamčík, Olejník, Ferleťák.

Rozhodčí: Píšťanský – Beniač, Vyšný