Opočno – Náchod 1:6 (kon.) | Nový Bydžov – HC Jičín 2:5 (kon.) | Nová Paka – Hronov 1:5 (kon.)
Třebechovice p. O. – Jaroměř 4:0 (kon.) | Rožnov p. R. – Nový Jičín B 4:0 (kon.) | Orlová – Studénka 2:4 (kon.)
Frýdek-M. "B" – H. Benešov 7:0 (kon.) | Bohumín – Krnov 2:1 (kon.) | Ledeč n. S. – BK Havlíčkův Brod B 0:11 (kon.)
Choceň – Polička 6:3 (kon.) | Chotěboř – Světlá nS 7:5 (kon.) | Česká Třebová – Hlinsko 6:3 (kon.)

57:42
    Domácí přestáli závěrečný tlak krnovských a uhájili těsné vítězství 2:1 a podruhé zasebou doma zvítězili.

47:21
    Utkání se pomalu blíží k vyvrcholení a domácí stále drží těsné vedení.

42:47
    Utkání má nadále dramatický náboj a domácí drží vedení 2:1 získané v závěru druhé třettiny.

40:27
    Hosté vstoupili do třetí třetiny šancí na vyrovnání, výborným zákrokem však domácí podržel brankář Šrámek.

40:01

40:00

39:15
    Po krásné akci domácího týmu se bohumínští ujímají vedení, což má dvojitý psychologický účinek, protože jde o gól do šatny.

29:47
    Utkání nabírá na nervozitě, domácí jsou však stále lepším týmem, nikdo žádný z týmů však zatím nedokázal zvrátit průběh utkání na svou stranu.

26:15
    Aktivitu v utkání si drží spíše domácí, o čemž svědčí i větší počet střel na branku Krnova, hostující brankář však drží naděje krnovských na bodový zisk v utkání.

24:13
    První šance hostí ve druhé třetině,vynikající zákrok domácího brankáře Šrámka drží nerozhodný stav 1:1.

20:15
    Druhá třetina začala stejně jako první, tedy náporem domácích,prozatím však bez navýšení skóre

20:01

20:00

19:52
    Do šaten půjdoou oba týmy za nerozhodného stavu, můžeme se těšit na další pokračování tlaku domácích, nebo příjde změna?
    Společně budeme moci posoudit ve druhé dvacetiminutovce.

19:13
    Po jedné z mnoha šancí domácího týmu vznikla před brankou krnovských skrumáž, ze které dokázali domácí vytěžit vyrovnání na 1:1

18:39
    Po delším pobytu v obranném pásmu hostí opět nevyužitá šance bohumínských. Tlak se však stále stupňuje

15:42
    Z nenápadné akce hostí se zrodilo vedení a krnov tak otevírá gólový účet zápasu. 0:1

14:22
    Opět po tlaku domácích nevyužitá šance, stále čekáme na prví branku utkání.

Pavel Oláh

Branky a nahrávky: 20. Ovčaří (Tobola), 40. Holý (Šmíd) – 16. Michálek (Kysučan)

HC BOSPOR Bohumín: Šrámek – Javín,Kropka,Zátopek,Benda,Ovčaří,Benda,Maczurek – Mikšan,Ivan,Tobola,Putniorz,Vlček,Holý,Kovalski,Fejko,Šmíd,Plhoň,Buba,Špak
    HK Krnov: Mužík – Mosler,Vysloužil,Hon,Dohnal – Beneš,Michálek,Kostovský,Vlašánek,Tošenovjan,Havlíček,Kysučan,Polok

Rozhodčí: Libiger,Kudlička,Chamrád Jakub