Jihlava – Sparta | 4:2 (kon.) |
Toronto – Detroit | 6:3 (kon.) | | | St. Louis – Chicago | 5:2 (kon.) | | | Los Angeles – Montreal | 5:1 (kon.) |
Jaroslavl – Nižněkamsk | 1:2 (kon.) | | | Spartak Moskva – Omsk | 3:2 (kon.) |
HC Litvínov – Sparta | 2:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Jihlava | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 2:3 (po pr.) |
Poprad – Orange 20 | 5:2 (kon.) |
Nový Bydžov – HC Jičín | 2:5 (kon.) | | | Ledeč n. S. – BK Havlíčkův Brod B | 0:11 (kon.) | | | Moravská Třebová – Chrudim | 2:3 (kon.) |
Poruba "B" – Wolves Č. Těšín | 4:5 (kon.) |
Akademici Plzeň – HC MUNI | 2:5 (kon.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
2:1
(1:0, 1:0, 0:1)
HC Olomouc
Adam Joska
Branky a nahrávky:
3. Zídek (Mert), 32. Pochobradský (Faltys, Pražák) – 45. Kořenek (Podlaha)
Rozhodčí: Barek – Blümel, Řezníček
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Jánský (Kulich) – Pražák, Oliva, Faltys, Zukal, Mert, Javůrek – Hoskovec, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Dušek, Veverka, Syrovec, Kubišta, Zídek, Černý.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Matoušek (Ovčaři) – Kuchař, Rutar, Murla, Holiš, Smutný, Jelínek, Janků, Husták, Říčka, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Pěcha, Kořenek, Kuba.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Matoušek (Ovčaři) – Kuchař, Rutar, Murla, Holiš, Smutný, Jelínek, Janků, Husták, Říčka, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Pěcha, Kořenek, Kuba.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Barek – Blümel, Řezníček
Diváci:
Ihned po buly se k odraženému puku dostal mezi kruhu MATĚJ KOŘENEK a poslal ho za záda Jánského. Asistence: Josef Podlaha.
Autorem branky je MICHAL POCHOBRADSKÝ. Asistence: Vojtěch Faltys a Vojtěch Pražák.
Autorem branky je VÁCLAV ZÍDEK. Asistence: Jakub Mert.
HC Dynamo Pardubice: Jánský (Kulich) – Pražák, Oliva, Faltys, Zukal, Mert, Javůrek – Hoskovec, Pochobradský, Petrus, Štefka, Machač, Dušek, Veverka, Syrovec, Kubišta, Zídek, Černý.
HC Olomouc: Matoušek (Ovčaři) – Kuchař, Rutar, Murla, Holiš, Smutný, Jelínek, Janků, Husták, Říčka, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Pěcha, Kořenek, Kuba.
Rozhodčí: Barek – Blümel, Řezníček.