Pardubice – Mountfield HK 2:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)
Mountfield HK
Čtvrtek 19.10.2017, 17:15 • Tipsport arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 10. kolo

Pardubice ztratily nadějně rozehrané derby, z kterého nakonec bere Hradec Králové dva body po povedené trefě Kašpara. (19:25:16)

60:24
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté hned ze své první akce v prodloužení rozhodují o bodu navíc. JAROSLAV KAŠPAR dostal přihrávku mezi kruhy a ihned vypálil přesně pod horní tyčku. Asistence: Marek Pelda a Kryštof Lang.

60:01

Hradečtí dokázali smazat dvoubrankový náskok, další branka už nepadla, následovat tak bude prodloužení.

60:00

59:21
    Hradec zatlačil soupeře a ten vyhodil na zakázané uvolnění.

59:03
    Po vyhraném buly byl ve velké šanci Lang, po jeho střele kotouč jen těsně minul pravou tyčku.

58:36
    Tomek jen protečoval puk do útočné třetiny, následně se ho zmocnili hosté.

57:42
    Rouha z levé strany rozvlnil pouze boční síťku hradecké branky.

57:09
    Hledík zkusil vystřelit metr za modrou přes obránce, jenže nasměřoval kotouč jen do zadního plexiskla.

56:06
    Po úspěšně vyhraném buly v útočném pásmu mohl poslat hosty do vedení Boštík, jenže nedokázal zvednout puk nad beton Baťka.

56:02
    Batěk raději schoval kotouč do své lapačky před dojíždějícím Budinou.

54:01
    Tomek vypálil hodně nepřesně a puku se ujímají hosté.

53:50
    Kloz nestihl včas dojet puk, píská se tak zakázané uvolnění a vhazovat se bude po levici Baťka.

53:40
    Oddechový čas pro domácí.

53:40
    Palička vystřelil zápěstím z levého kruhu, domácí brankář vyráží do ochranné sítě.

52:49
    Hynek se v předbrankovém prostoru snažil dostat do ještě lepší střelecké pozice, Batěk se nestihl zcela přesunout, ale Hynek přestřelil.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 2. Marha (Hrádek), 5. Hledík (Tomek, Rouha) – 42. Pelda (Kašpar), 48. Budina (Hynek), 61. Kašpar (Pelda, Lang)

HC Dynamo Pardubice: Batěk (Kraus) – Vojtěch, Kaštánek, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Hrdlička, Heligr – Kubíček, Rouha, Marha, Tomek, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík.
    Mountfield HK: Tichý (Sajdl) – Pelda, Králik, Boukal, Havlíček, Naar, Drbal, Perička, Pinkas – Moravec, Souček, Budina, Kašpar, Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Šedivý, Hynek, Boštík.

Rozhodčí: Ondráček – Kotrba, Roupec