Jihlava – Bohemians 1905 2:4 (kon.) | Ostrava – Olomouc 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:4 (0:3)
Bohemians Praha 1905
Pátek 20.10.2017, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • HET liga • 11. kolo

Duel 11. kola je v Jihlavě minulostí. Jak se bude zápas vyvíjet ukázal Jevgenij Kabajev, který během třinácti minut vstřelil tři branky. 3:0 tak hosté vedli po první poločase, do hry sice dostal domácí obránce Petr Tlustý. Šanci na drama měl na noze Ikaunieks, ale z protiútoku se hosté prosadili počtvrté. Konečnou podobu výsledku dal v poslední minutě Ikaunieks z penalty. Nutno podotknout, že výhra hostí je naprosto zasloužená, spoustu šancí ještě pochytal Jan Hanuš. (19:54:38)

90+3

90+2
    Do zakončení nepustil Jakuba Nečas Petr Tlustý. Od své brány bude rozehrávat Jan Hanuš.
    90+1. Popovič měl na noze třetí gól, ale Fryšták hosty podržel

90+1
    Domácí se ještě snaží o další branku, ale jejich počin byl zastaven pro ofsajd.

90
    Dnešní duel bude o tři minuty delší.
    90. Davis IKAUNIEKS - 2:4

90
    Jihlava právě vstřelila branku!
    K penaltě se postavil DAVIS IKAUNIEKS a nedal Fryštákovi šanci, když svůj pokus poslal k jeho levé tyči.

89
    Michael Rabušic byl ve vápně faulován a bude z toho pokutový kop.

88
    Zmar jihlavských hráčů dokumentuje centr Ikauniekse, který poslal centr do vápna strašně nízko, na to nikdo z jeho spoluhráčů nemohl reagovat.
    87. Šmídovi sebral gólovou radost zdvižený praporek asistenta

87
    Hosté sice Šmídem přidali další branku, ale ta není stoperovi hostí uznána pro ofsajd.
    86. Jindřiškovu skákavou střelu Hanuš schoval v náručí

86
    Krejčí odvrátil centr z levé strany jen k nohám Jindřiška, který jej zpoza hranice vápna poslal na bránu, Jan Hanuš jeho pokus chytá.

84
    Rabušic ve snaze o zpracování míče se dostal do autu. Vhazovat tak budou hosté.

83
    Bohemians naposledy střídají, Antonína Vaníčka nahrazuje Milan Jirásek.

82
    Tlustý chtěl centrovat z pravé strany do vápna, ale do jeho přihrávku vložil nohu Fulnek a poslal míč do zámezí.

Jaroslav Wollmann

Branky: 60. Tlustý (D. Ikaunieks), 90. D. Ikaunieks (pen.) – 9. Kabajev, 16. Kabajev (Mašek), 22. Kabajev (Luts), 73. Reiter (Mašek)

Karty:   37. Luts (BOH)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 1:1. Rohy: 3:5.
    FC Vysočina Jihlava: Hanuš – Kryštůfek, Tlustý, J. Krejčí, Mišůn (20. Nový) – Vaculík (C), Urblík (78. N. Daníček) – Fulnek, Zoubele (46. Rabušic), Popović – D. Ikaunieks.
    Náhradníci: Rakovan – Rosa, F. Novotný, N. Daníček, Rabušic, Nový, Záviška.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – M. Dostál, Hůlka, Šmíd, Kocič – Jindřišek (C), M. Hašek – Vaníček (83. Jirásek), Mašek, Luts (46. Reiter) – Kabajev (75. Nečas).
    Náhradníci: Budinský – P. Buchta, Reiter, Jirásek, Nečas, Kuchta, Krch.

Rozhodčí: Hrubeš – Pelikán, Myška