NY Rangers – NY Islanders 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Nashville 0:1 (kon.) | Boston – Vancouver 6:3 (kon.)
Columbus – Tampa 0:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 4:5 (po pr.) | Chicago – Edmonton 1:2 (po pr.)
Calgary – Carolina 1:2 (kon.) | Colorado – St. Louis 3:4 (kon.) | Arizona – Dallas 4:5 (kon.)
Arizona Coyotes
4:5 (1:2, 1:0, 2:3)
Dallas Stars
Pátek 20.10.2017, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

49:23
    Arizona má možnost opět vyrovnat. Remi Elie z Dallasu dostává od rozhodčích dvě minuty za podražení a bude muset doufat, že jeho spoluhráči oslabení zvládnou.

32:39
    Coyotes si vybojovali faul a zahrají si první přesilovku ve druhé třetině. Dallaský Ritchie dostává menší trest za hákování. Dobrá šance pro Arizonu, jak se vrátit zpátky do vedení.

19:47
    Ještě před koncem první periody jedno vyloučení. Jason Demers je nucen odejít za katr, jelikož fauloval sekání. Takže šance pro Dallas Stars.

15:12
    Arizona půjde do druhé přesilovky v tomto zápase. Menší trest totiž dostane někdo z hostující strany, konkrétně Marc Methot za hákování. Uvidíme, zda už tahle domácí početní výhoda bude o něco lepší.

06:15
    Přesilovku si vyzkoušejí také hosté. Clayton Keller totiž inkasuje dvě minuty za hákování.

03:00
    Přesně po třech minutách zápasu uvidíme první vyloučení. Za dvě minuty za držení si jede sednout hostující Oleksiak. Arizona tak má šanci zkusit prchnout do vedení.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 6. Stepan (Ekman-Larsson, Keller), 23. Stepan (Domi, Demers), 47. Keller, 60. Keller (Dvorak, Stepan) – 7. Ja. Benn, 8. Faksa (Pitlick), 44. Johns, 49. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg), 58. Seguin (Ja. Benn, J. Klingberg)

Arizona Coyotes: Hill (Domingue) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Connauton, Demers, Goligoski, L. Schenn – Domi, Stepan, Rieder – Keller, Dvorak, Duclair – Crouse, Cousins, Fischer – Rinaldo, Kempe, Martinook.
    Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Johns, Methot, Oleksiak – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, B. Ritchie – Elie, Hanzal, D. Shore – Roussel, Faksa, Pitlick.

Rozhodčí: Luxmore, Charron – Gibbons, Heyer

Diváci: 11 225