Kometa Brno – Olomouc 6:0 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 6:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 4:0 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – Liberec 3:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (3:1, 0:1, 2:1)
HC Plzeň 1929
Pátek 20.10.2017, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • Skupina A

Velmi zajímavá byla i poslední část dnešního utkání. Úplně na konci se podařilo vstřelit branku Vítu Jiskrovi, který skóroval v 53. minutě a poté Otakaru Šikovi, kterému se podařilo trefit odkrytou bránu v 60. minutě. Jednu branku si v poslední třetině připsali i Indiáni a to v 58. minutě kdy dával gól Marek Princl. Děkuji že jste sledovali tento online přenos a s přáním pěkného dne se loučím Jakub Mahr (17:20:53)

Oddechový čas pro hosty.

59:49
    Poslední pozastavení hry po vyhození puku do hlediště.

59:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Při obraně pásma se dostal puk na hůl OTAKARA ŠIKA, který se přes celé hřiště trefil do odkryté branky.

59:02
    Hosté zkusí štěstí bez brankáře.

57:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Při útoku na Kašpara vystřelili Indiáni několik dělovek, Kašpar se o většinu postaral. Při poslední tvrdé střele se přesně trefil MAREK PRINCL a skóre je znovu rozdílné jen o jeden gól. Asistence: Michal Houdek.

57:02
    Po několika pokusech Indiánů o vstřelení gólu se Kašpar postaral o úžasný zákrok lapačkou a kryje svému týmu záda.

Oddechový čas pro domácí.

55:37
    Novotný vystřelil zpoza levého kruhu a už to vypadalo pro Altrichtera kriticky, obráncům se však podařilo střelu zblokovat a Altrichter bez problému vychytal.

54:33
    Energie i přes hru v oslabení hrají útočně a tlačí hosty do obranného pásma.

52:36
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kašpar – 2 min., podražení). Trest odpyká Hudečka.

52:20
    Po konci oslabení se na led dostal domácí hráč VÍT JISKRA, kterému se podařilo parádně proměnit přihrávku Daniela Černého. Asistence: Daniel Černý.

51:22
    Energie vyhazuje a zajišťuje si na pár sekund uvolnění atmosféry před bránou.

50:25
    Novák bombardoval domácí svatyni několika střelami, Kašpar se statečně drží a pokryl všechny šance.

49:53
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jiskra – 2 min., nedovolené bránění).

49:01
    Domácí se snažili obelstít Altrichtera, který se nenechal a pokus o gól vykryl.

48:41
    Energie bohužel překombinovala ve středním pásmu a jejich výjezd zastavuje ofsajd.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 3. Bernáth (Novotný), 10. Křemen (Tureček), 11. Zdeněk (Kořán, Zavřel), 53. Jiskra (Černý), 60. Šik – 13. Lang (Přikryl, Mužík), 34. Mužík, 58. Princl (Houdek)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Bernáth, Kořán, Novák, Tureček, Zavřel, Záruba, Cankov – Prošek, Šik, Šťastný, Křemen, Jiskra, Holub, Maydl, Novotný, Černý, Hudečka, Zdeněk
    HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Houdek, Kaňák, Novák, Kovářík, Lokajíček, Šilhán, Šiller, Staněk – Hajžman, Přikryl, Rozsahegyi, Kolda, Krýner, Princl, Kolář, Procházka, Lang, Hasman, Šeba, Mužík

Rozhodčí: Kostourek – Kopáč, Sýkora