Kometa Brno – Olomouc 6:0 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 6:5 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Letňany 4:0 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – Liberec 3:0 (kon.)
Třinec – Vítkovice 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC Motor České Budějovice
Pátek 20.10.2017, 17:30 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • Skupina C

54:12
    Další přesilovka pro Dynamo. Pavel Novák poslal hlavou na mantinel domácího hráče a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

46:46
    Tentokráte je tu přesilovka pro Dynamo. Vojtěch Krcho dnes již potřetí míří na trestnou lavici, tentokráte za podražení.

44:40
    Budějovice si zahrají další přesilovku. Dynamo totiž špatně vystřídalo a dvě minuty pro hráčskou lavici pro příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Ondřej Tobiáš.

37:38
    Petr Antoníček teď nevybíravě poslal na mantinel hostujícího hráče a po zásluze putuje na trestnou lavici na dvě minuty za vražení na hrazení.

19:14
    V závěru třetiny si přesilovku zahrají také Budějovice. Filip Koffer inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

06:18
    Vojtěch Krcho je znovu na trestné lavici, tentokráte za faul kolenem a je tu další domácí přesilovka.

00:32
    Hned na úvod zápasu tu máme přesilovku pro Dynamo. Vojtěch Krcho dostává dvě minuty za krosček.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 34. Koffer (Leder), rozh. náj. Zeman – 22. Novák (Řezáč, J. Čížek)

2:1   Egrert (CEM)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klas) – Dubovčí, Oliva, Leder, Pejzl, Secký, Jelínek, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Rohlík, Tobiáš, Bucek, Koffer.
    HC Motor České Budějovice: Svoboda (Dvořák) – Pánek, Vávra, Kubíček, Škola, A. Čížek, Šafář, Hubata – Silný, Melichar, Novák, Beránek, Krcho, Řezáč, Petřík, Egert, Hrubec, Vaculík, J. Čížek, Masopust, Grossmann.

Rozhodčí: Jaroš – Svobodová, Svoboda